Firma AramaSektörler

AKTAŞ CATERING
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 21-01-2011
Firma Yetkili : MUSA AKTAŞ
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 7952

İletişim Bilgileri
Adres : AKÇABURGAZ MAH.83.SK. NO:3 ESENYURT/İSTANBUL
Şehir : İstanbul
Telefon : (0212) 509 35 02
Faks : (0212) 591 11 51
Website : http://www.aktascatering.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda
\"\"
 
 
 
 

Aktaş Catering 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Amaç edindiğimiz sağlık,lezzet ve kalite ilkelerinden asla taviz vermeden müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesiyle hep diğer firmalardan farklı olmayı amaçladık ve farkımızı aldığımız tamamen doğal ürünlerle yemeklerimize yansıttık.

Aktaş Catering olarak doğal ürünlerin bozulmadan kalamayacağını benimsediğimiz için asla içine katkı maddeleri konularak ömrü uzatılan ürünleri üretimimize sokmadık.

Tamamen katkısız yoğurdumuzu kendimiz ürettik,yemeklerde kullanacağımız etlerimizi asla aylarca bekletmeyiz.Biz malzemeleri iki gün önce hazırlayıp servis edileceği gün pişirmeye değil tüm hazırlıklarımızı aynı gün içinde yapmayı ilke edindik.

Aktaş Catering belki diğer firmalar gibi ucuz olmayacaktır,ama hijyen kurallarına uygun sağlıklı beslenmekte hayatımız için apayrı bir zenginliktir.

Aktaş catering olarak piyasanın en tanınmış markalarından malzemelerimizi seçiyoruz.

Etiketler
tabldot yemek, istanbulda tabldot, istanbulda tabldot yemek, istanbulda tabldot yemek yapan firmalar, istanbulda yemek siparişi, istanbulda tabldot yemek siparişi, istanbulda kaliteli tabldot yemek, istanbulda güzel tabldot yemek,
Valid XHTML 1.0 Transitional