Firma AramaSektörler

Autowax Gaye Oto Temizlik Sistemleri
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 17-08-2011
Firma Yetkili : Turgut Uzunoğlu
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 Ki?i ve alty
  İncelenme Sayısı : 4767

İletişim Bilgileri
Adres : Yüzyıl Mah. Fetih Cad. 42 Evler Mevkii No:43 Bağcılar
Şehir : İstanbul
Telefon : 0 212 673 45 03
Faks :
Website : http://www.autowaxgaye.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

500 m2 kapalı alan içerisinde faaliyet göstermekte olup, tecrübeli ve eğitim sertifikalı uzman personelleri ile uzun yıllardır Bağcılar'da İstanbul'a hizmet vermektedir.
Her gün Profesyonelce yaptığımız ve bizim için sıradanlaşan bu işi aracınıza uyguladığımızda, aracınıza ilk günkü gibi tutulacaksınız.

Sistemdeki tüm kimyasallar, DIN EN ISO 9001 kalite güvencesi altında geliştirilir ve üstün kimya teknolojisi ile Avrupa'da üretilmektedir.

Autowax Gaye; teknisyenlerimiz uygulamalı ve teorik eğitim alarak, teknik eğitim yeterlilik sertifikasına sahiptirler.

Uzman personelin yanısıra, Dünya çapında tanınan kimyasal ürünleriyle de hizmete devam eden Autowax, sadece kendi ürünleriyle müşterilerine servis sağlamaktadır.

Türkiye'de sektöründe lider olan Autowax Bağcılar yaklaşık çeyrek asırlık bir deneyime sahip olan kurucularıyla Gaye Otomotiv tarafından müşterilerine ulaşmaktadır.

Etiketler
İstanbulda Araba Yıkama Firmaları, İstanbulda Oto Kuaför Firmaları, İstanbulda Oto Temizlik Firmaları, İstanbulda Oto Cam Filmi Firmaları, İstanbulda Oto Çizik Giderme Firmaları , İstanbulda Oto Boya Parlatma Firmaları, Bağcılarda Araba Yıkama , Bağcılarda Oto Kuaför, Bağcılarda Oto Temizlik , Bağcılarda Oto Cam Filmi, Bağcılarda Oto Çizik Giderme , Bağcılarda Oto Boya Parlatma , ,
Valid XHTML 1.0 Transitional