Firma AramaSektörler

Alimoğlu Mermer Granit
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 24-08-2011
Firma Yetkili : Alimoğlu Mermer Granit
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 4176

İletişim Bilgileri
Adres : İzmir - Ankara Karayolu 25.km. Türkiye/Izmir/KEMALPAŞA
Şehir : İzmir
Telefon : +90 (232) 877 03 40
Faks : +90 (232) 877 03 44
Website : http://www.alimoglu.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

1940'DAN BUGÜNE...Alimoğlu Mermer Granit Sanayi,1940 yılında küçük bir mermer-mozaik atölyesi olarak Afyon'da atılan ilk temellerinin üzerinde şimdi farklı ocakları ve fabrikalarının başarısı yükseliyor.
Bugün Alimoğlu Mermer Granit Sanayii; doğanın değerli armağanları mermer ile traverteni işleyip dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.Sağlam ve dayanıklı mermeri doğanın kucağından alıp yeryüzüne çıkaran ocaklar; Afyon, Denizli,Akhisar ve Isparta'da en son teknolojiyi kullanarak işleyen, parlatan ve istenilen şekli vererek insanlığın kullanımına sunan fabrika İzmir'de faaliyet gösteriyor.

Bugün özellikle uzay çağı teknolojisinin kullanıldığı ve robotların üstün çalışma gücünden yararlanıldığı, Türkiye'nin en modern tesislerinden olan İzmir'de yerleşik Alimoğlu Fabrikasında en zor standartlardaki Amerikan ölçülerinde üretim yapılmakta ve bu üretimin büyük bir kısmı yurdışı pazarlarına ihraç edilmektedir.

Dört kuşaktır sürekli yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'li yıllara ulaşan Alimoğlu Mermer Granit Sanayi ,kuruluşundan bu yana ülke ekonomisine sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdürmektedir.
Etiketler
alimoğlu mermer , alim oğlu granit , alimoğlu , izmirde mermer firması , izmirde granit firması , kemalpaşada mermer , izmir kemalpaşada mermer,
Valid XHTML 1.0 Transitional