Firma AramaSektörler

Numano Çelik Konstrüksiyon İnş. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 05-09-2011
Firma Yetkili : Emrullah Bilgiç
Firma Sektörü :
Çalan Says : 11-50 Ki?i
  ncelenme Says : 3675

letiim Bilgileri
Adres : Üçevler Mah. Niltim Akva San. Sit. 79 Sok. No:37 Nilüfer
ehir : Bursa
Telefon : 0224 443 15 16
Faks : 0224 443 67 77
Website : http://www.numano.com.tr

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

NUMANO; 1989 yılında Numan Bilgiç adına aile şirketi olarak kurulmuş olup, o yıllarda, demir doğrama, traktör ve araç römorkları olarak faaliyet alanlarına sahipti. Daha sonraki yıllarda, iş alanları giderek artarak, çelik yapılar, araç kasa ve römorklar, otomatik kapılar, ısıtma ve soğutma boru hatları, polyester fiberglas kaplama, alanlarını da şirketimize dâhil ettik ve bunlarla sınırlı kalmayıp;

"Hedefimiz üretmek  sloganıyla, birçok iş alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 

2006 yılında, aile bireylerinin farklı iş alanlarında çalışmalara katılmasıyla, Numan Bilgiç adına şahıs firmamızı şirket haline getirdik.

2009 yılında " Numano Çelik Konstrüksiyon, İnşaat, İthalat - İhracat San ve Tic. Ltd. Şti." olarak ismimizi değiştirdik ve artık bu şirket üzerinden hizmet vermekteyiz.

1989 'dan beri hizmette kusur etmiyor, bu anlayış ve hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz.

"Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" diyor, halkımızı hızla büyüyen ve gelişen BURSA için sunduğumuz imkânlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

Saygılarımla

Emrullah BİLGİÇ
Şirket Müdürü


Etiketler
bursada çelik, bursada çelik yapılar, bursada araç kasaları, bursada römorklar, bursada otomatik kapılar, bursada ısıtma ve soğutma boru hatları, polyester fiberglas kaplama, bursada polyester, bursada fiberglas kaplama, çelik kostrüksiyon, bursada çelik konstriksiyon,Valid XHTML 1.0 Transitional