Firma AramaSektörler

Oyna Keşfet Yarat Anaokulu
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 25-08-2012
Firma Yetkili : Filiz Mert
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 2000

İletişim Bilgileri
Adres : Yeni Batı Mahallesi 2386.Sokak No : 38 Batıkent Yenimahalle / Ankara
Şehir : Ankara
Telefon : 03122564020
Faks : 03122569506
Website : http://http://www.okeyanaokulu.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

 

GELENEKSEL EĞİTİM ANLAYIŞININ ÖTESİNDE
SIRADIŞI BİR OKUL…
Çocuğun günlük yaşam içerisinde yapabileceği, yapması gerekenleri ‘’mış’’ gibi değil de gerçekten yapma olanağı bulabileceği, gözlem yapma, deneme, yanılma, karar verme, kararlarının ve davranışlarının sonuçlarını görebileceği bir okul burası.
 
Yaşam becerisi yüksek bireyler yetiştirebilme temeli üzerine kurulmuş eğitim felsefemizle; Olayların neden ve sonuçlarını kavrayabilen, kendilerini tanıyabilme, yeteneklerini keşfedebilme ve onları geliştirebilme fırsatını bulabilen mutlu çocukların okulu burası.
Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarına odaklanan eğitim personeli ile; çocuğu iyi gözlemleyen, dinleyen, oyunun sihirli gücünü kullanan, çocukla işbirliği yapan ve birlikte öğrenen bir okul burası.
 
Baskı, güvensizlik, düzensizlik ve dağınıklık, katı disiplin, yapılandırılmış program, ilgisiz öğretmen tutumları, aşırı müdahale gibi öğrenmeyi engelleyen etmenlerin olmadığı bir okul burası.
 
Bize en değerli varlıklarını emanet eden anne-babaların eğitime ortak olmaları gerektiğine inanan, onların desteği ve önerilerine açık bir okul burası.
Etiketler
Özel Anaokulu, Özel eğitim, eğitim, kreş, anaokulu, MEB Anaokulu,
Valid XHTML 1.0 Transitional