Firma AramaSektörler

Balıkçı Kemal
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 30-05-2013
Firma Yetkili : KEMAL DURMAZ
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 4032

İletişim Bilgileri
Adres : Makaracılar Caddesi. No: 3 Karaköy İSTANBUL
Şehir : İstanbul
Telefon : 0539 970 73 03
Faks :
Website : http://balikcikemalinyeri.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Haliç, ilkçağlarda Altın Boynuz olarak (khrysokeras) adıyla bilinir. Yörenin ismi, Bizans döneminde Keras, Osmanlı zamanında ise Haliç-i Konstantiniyye ve oradan da bugünkü haliyle Haliç ismine dönüşür.Çok farklı kültürlerin hep beraber yaşayabildiği, yaşamayı başarabildiği bir medeniyetin de şehri olan İstanbul'un Haliç kıyıları bu şehrin en güzel panaromik yerlerinden biridir. Bu açıdan kültür turizmi için de önemli ve vazgeçilmez bir yer de eşsiz tadlar bulabileceğiniz doğadan kopmamış bir mekan. Bu tarihi dokunun içinde balık yeme zevkini gerçekleştirebileceğiniz Balıkçı Kemal 30 yıllık balıkçılık deneyimini müşterileriyle paylaşmaktadır.

Kendi mekanında taptaze salataların domateslerin lezzeti, tad algınızı değiştirecek, çok farklı seçeneklerle hafızanızda iz bırakacak lezzet tecrübesine davetlisiniz. Tadacağınız balıklara keyifli bir öncelik verecek olan mezelerimiz alternatifler sunarken, yemek sonrası özel olarak hazırladığımız tatlılarımızla yaşadığınız zamanın bitmesini istemediğiniz doğal bir mekan ve huzurlu atmosfer.

 

Nasıl Gelinir

Karaköy balık pazarının içinden deniz kıyısını solunuza alarak devam ederseniz Makaracılar caddesine çıkarsınız. Galata Köprüsü’nün Karaköy ayağının Haliç’e bakan kısmındaki Balık Pazarı’nı biliyorsunuzdur. Pazarın sonuna doğru yürüdüğünüzde denizin kenarındaki taburelerde balık-ekmek satılan yeri göreceksiniz. 100 Metre kadar devam ettikten sonra sol tarafta Balıkçı Kemalin Yeritabelasını ve mekanı görürsünüz. Akşam saatlerinde oto park sorun olmamaktadır .

Etiketler
kemal balıkçı, günlük taze balık, balıkçı kemal, kemalin yeri, karaköy de balık restaurantı, karaköyde en yakın restaurant,
Valid XHTML 1.0 Transitional