Firma AramaSektörler

Öz Başkent Ambalaj - Ankara Ostim Yenimahalle Oluklu Mukavva Koli Ambalaj
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 14-08-2013
Firma Yetkili : Erkan Toksay
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 7975

İletişim Bilgileri
Adres : Ay Yıldız Sanayi Sit. 1140 Sok. No: 33 Ostim Yenimahalle ANKARA
Şehir : Ankara
Telefon : 0 533 621 85 48
Faks : 0 533 621 85 48
Website : http://
Harita : Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayın

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

1980 yılından iş hayatına başlayan firmamız kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. Sektörnün öncü kuluşlarından olan firmamız siz müşterileri ile birlikte dün olduğu gibi bugunde çalışmalarına devam etmektedir. İnsana ve teknolojiye yatırımları sayesinde kalite standarlarını her geçen gün artıran firmamız mutlka müşteri memnuniyeti ilekesi ile yatırımlarına devam etmektedir.

Firmamız; karton koli, ev taşıma kolisi, ramazan kolisi, baskılı koliler, baskısız koliler, hacimli yük kollileri, dayanıklı koliler, tek oluklu koliler, özel kesim mikro kutular erzak kolileri imalatı konusunda hizmet vermektedir.

Etiketler
ankara oluklu mukavva, ankara ambalaj firmaları, ostim ambalaj, ostim oluklu mukavva, yeni mahalle ambalaj, yeni mahalle oluklu mukavva, ankarada koli imalatçıları, ostim koli, yeni mahalle koli, ankarada kutu imalatçıları, ankara ev taşıma kolisi, ankara arşiv kolisi, ankarada koli satan yer,
Valid XHTML 1.0 Transitional