Firma AramaSektörler

Avrasya Tente
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 09-01-2014
Firma Yetkili : Sait Kutlu
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 2870

İletişim Bilgileri
Adres : -
Şehir : İstanbul
Telefon : -
Faks :
Website : -

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

-

-

Firmamız, üretim tecrübesini 1995 yılından buyana siz değerli dostalarımıza sunmaktadır.Günümüz koşullarına bağlı olarak yeniden yapılandırma sürecine giren firmamız, gerek eski müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerin takipçiliğini yaparak gerekse potansiyel üretim parkurumuza ihtiyaç duyabilecek kişi ve kurumlara ulaşmak amacı ile pazarlama ve teknik destek bölümlerini ve ekipmanlarını yeniliyerek yapmış olduğu açılıma siz yeni değerli dostlarımızıda katmak istemektedir.

Yapılması kesinleşen tasarım ve projeler müşteri istedi doğrultusunda bilgisayar ortamında 3D animasyon olarak hareketlilik kazandırılır.Olası hata ve aksaklıkları enaza indiren bu sistem günümüz koşullarında ehil ellerde ustalıkla şekillendirilir.

Bu sistem üzerinde onaylanan tasarım ve projeler teknik ekiplere iletilerek ivedi olarak müşteri kullanımına sunulmaktadır.

Acil bakım gerektiren ürün ve ürün ekipmanları içinde 7/24 prensibini benimseyen firmamız müşteri maduriyetini en aza indirgemektedir.

Yapılacak tasarım ve projeler için teknik birimlerimiz tarafından yerinde fizibilite çalışması icra edilerek olası fiyatlandırma hataları enaza indirgenir.


Ürün yelpazesinin genişliği Türkiye dahilinde bulunan farklı iklim koşullarına göre çeşitlendirilmiştir.Ürünlerde kullanılan profil Aliminyum olup RAL 9010 (beyaz) elektrostatik boyalıdır.Özel renk tercihleri harici olarak müşteri beğenisine sunulur.

Bu koşullar altında siz değerli dostlarımıza hizmet etmekten onur duyarız.

Avrasya Tente, İstanbul tenteciler,İstanbul tente satışı , tente imalatı yapanlar,pergole tente imalatı yapanlar, maltepe körüklü tente sistemleri,mafsallı tente yapanlar,maltepe pencere üzeri tente sistemleri,maltepe kış bahçesi yapanlar,maltepe alan kapama yapanlar

 

Etiketler
Avrasya Tente , Maltepede tente brandacılar , Kadıköy tente brandacılar , Kartal tente brandacılar, , maltepede katlanır raylı sistem tente , maltepede sarmalı raylı tente , maltepede klasik mafsallı tente , maltepede pergola sistemleri yapan firmalar , maltepede şeffaf kaplama branda yapan firmalar , maltepede otopark gölgelendirmesi yapan firmalar , maltepede soğuk iklim çadırı yapan firmalar,
Valid XHTML 1.0 Transitional