Firma AramaSektörler

wizard
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 17-02-2014
Firma Yetkili : İlker Korkmaz
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 1540

İletişim Bilgileri
Adres : Örnek Mah. Libadiye Cad. Somuncu Baba Sk. Çamlıca İş Merkezi No:50/2 Ataşehir / İSTANBUL
Şehir : İstanbul
Telefon : 0216 444 07 11
Faks :
Website : http://www.wizard.tc

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

En Kolay Web Sitesi Yapımı

En kolay ve hızlı nasıl web sitesi tasarımı yaparsınız? Eminim ki, bu sorunun cevabı bir çoğumuz için, hazır web sitesi yazılımlarını kullanarak olacaktır.

 

Yaptığım araştırmalar sonucunda, farklı fiyat aralıklarında ve farklı özelliklere sahip bir çok hazır web sitesi yapma yazılımına rastladım. Ancak bunlar içerisinde, en beğendiğim yazılım “Wizard” oldu. Sebeplerini ve bazı öne çıkan özelliklerini aşağıda sıralıyorum.

Sürükle Bırak Yöntemi ile Tasarım : Bir çoğumuz için sürükle-bırak yöntemi alıştığımız bir yöntem. Bu yöntemle çok hızlı bir biçimde tasarım yapabilir, web sitesi objelerinin yerlerini değiştirebiliriz.

Geniş Template Desteği Wizard içerisinde bir çok sade ve şık template bulunuyor. Bu hazır tasarımlar ile hemen hemen her şirkete uyabilecek tasarımlar yapabilirsiniz.

Arama Motoru Uyumu : Wizard şaşırtıcı bir biçimde Google'da üst sıralara tırmanıyor. Bunun için her sayfaya özel metaları özenli ve doğru bir biçimde girmeniz gerekiyor elbette.

Uygun Fiyat : Ürün sadece 499 TL. Sınırsız sayfa ekleme, domain ve hosting ücretleri ile beraber.

Mobil UyumlulukTek tıkla mobil web sitesi oluşturma şansınız var.

Facebook Aplikasyonu Yine aynı şekilde tek tıkla Facebook için sayfa oluşturma şansınız var. Yeniden içerik girmenize gerek kalmadan Facebook için bir Tab oluşturabiliyorsunuz.

Wizard'ı denemek istiyorsanız ücretsiz 7 gün demo imkanınız var. Beğenirseniz hemen satın alabiliyorsunuz. Wizard'ı incelemek için :www.wizard.tc adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
wizard, kolay, site, yapımı, 7gün, demo, sınırsız, içerik,
Valid XHTML 1.0 Transitional