Firma AramaSektörler

ERGİNAY AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 31-01-2015
Firma Yetkili : Olcay ERGİNAY
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1180

İletişim Bilgileri
Adres : BALIKHİSAR KÖYÜ AKYURT ANKARA
Şehir : Ankara
Telefon : 0312 841 6490
Faks :
Website : http://erginay.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Erginay Ambalaj 1968 yılında Ankara’da Mehmet Erginay tarafından kurulmuştur. 

1968 yılında faaliyetine mobilya imalatıyla başlayan firmamız 1982 yılında ahşap ambalaj sektöründeki ihtiyacı fark ederek ahşap palet ve ahşap ambalaj sandığı üretimine başlamıştır.

1995 yılında şirketleşerek kurumsal yapı için ilk adımını atan firmamız aynı yılda şu anda üretimi sürdürmekte olduğumuz Ankara Esenboğa’daki 6.500 m2 kapalı alanlı, toplam 9000 m2 ‘lik kendi mülkü olan tesislerine taşınmış olup, Türk Sanayicisi ve İhracatçısına hizmet vermeye devam etmektedir.

2012 yılında Türkiye sanayisinin kalbi olan İstanbul ve Marmara bölgesine daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için yine kendi mülkü olan Marmara Satış ofisini İstanbul/Kurtköy’de hizmete açmıştır. 

Erginay Ambalaj kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübe ve bilgiyi daha iyi kullanarak müşterilerine kaliteli hizmet ve ürünler sunmaya devam etmektedir.

Etiketler
Üretimini yaptığımız ürünleri zamanında teslim ederek, uygun fiyat avantajı sağlayarak ve kaliteli ürün sunarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak; Çalışanlarımızın sağlığı ve çevrenin korunması için maddi ve insani kaynaklarımızı seferber ederek, sürekli gelişmelerini sağlayarak, kalite bilincini yerleştirerek tüm çalışanların gelişmelerini sağlamak. Kuruluş olarak, her alanda sürekli iyileşme ve gelişme sağlayarak yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak; müşteri istek ve görüşlerini esas almak; tüm faaliyetlerimizi, ISPM 15 yönetmeliğine, standartlara ve kalite yönetim sistemimize uygun olarak yapmak; teknolojik gelişmelerin takibi konusunda sektöründe lider olmak; kalite bilincinin arttırılması için tedarikçilerimiz ile birlikte koordineli çalışma içerisinde bulunmak, firmamızın kalite politikası olarak belirlenmiş ve hedeflenmiştir.,
Valid XHTML 1.0 Transitional