Firma AramaSektörler

hodsms
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 13-03-2015
Firma Yetkili : suleyman genç
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 Kişi ve altı
  İncelenme Sayısı : 1126

İletişim Bilgileri
Adres : Fevzi Çakmak Cad. Reyhan Mh. Mantıcı Sok. Kısmet İş Hanı No: 100 Osmangazi/BURSA
Şehir : Bursa
Telefon : 02242220608
Faks : 02242220609
Website : http://hodsms.net
Harita : Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayın

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Hodsms olarak Türkiye'nin büyük ölçekli uygulama projelerini yönetmiş, geliştirmiş, deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarından, proje yöneticileri ve danışmanlardan oluşan profesyonel bir ekipten oluşmaktayız.

Misyonumuz, Sektörümüzde daima öncü, yenilikçi, samimiyet, 7/24 Hizmet, Ulaşılabilirlik, Satış sonrası sınırsız destek ve Memnuniyet ilkemiz olmuştur. Hiç bir kurumun yapmadığını, yapılanlarında en mükemmelini ve her zaman ilkleri yapmak.

Hedefimiz, Güvenebileceğiniz iş ortağınız olmak, yeni yazılım teknolojileri geliştirmek, keşfetmek ve size destek olmaktır. Bunu siz kullanıcılarımıza inovasyonlarımızı sunarak; üretkenliğinizi artırıp rutin çalışmalarda zaman kaybınızı önlemektir.

Yazılım Ekibimiz, Yazılım ekibimiz deneyimi ile ve yaptıkları işlerle başarılara imza atan genç ve güçlü bir kadrodan oluşmaktadır. C, Delphi, Visual Basic, JAVA, PHP, Flash altında yaptığımız proje ve yazılımlar ile firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte projeler üretmekteyiz.

zellikle Toplu Sms alanında müşteri portfoyumuza hızlı hesaplı ve sorunsuz hizmet temel dusturumuz olmuştur.Son zamanlarda sizlerden aldığımız güçle altyapımıza yapmış olduğumuz yatırımlarla Hitaplı Sms gönderimi ve Özellikle Türkiye'de bir ilk olan özel tasarım sms hizmetini hizmet yelpazemize katmış bulunmaktayız. Sizlerden aldığımız güçle sizlere daima en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Etiketler
bursa sms toplu sms sesli mesaj toplu sms kurumsal sms web tasarım e okul sms,
Valid XHTML 1.0 Transitional