Firma AramaSektörler

Arvel Aluminyum Yapı Sistemleri
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 25-03-2015
Firma Yetkili : VELİ ÖZBEK
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 Kişi ve altı
  İncelenme Sayısı : 1166

İletişim Bilgileri
Adres : yükseliş mh. 2116s sk no:38 kepez
Şehir : Antalya
Telefon : 02423443334
Faks : 0242 344 33 34
Website : http://arvelaluminyum.com
Harita : Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayın

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Merhabalar,

 Cam balkon sistemleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılmaktadır. Yaşanılan mekanlara işlevsellik, konfor ve estetik katmasından dolayı tercih edilen cam balkon, bir kere yapılan ve uzun yıllar sorunsuz kullanmayı arzuladığınız pahalı bir sistemdir.

 Her sektörde olduğu gibi maalesef cam balkon üretiminde kullanılan birçok malzemenin, düşük kaliteli TSE belgesiz ve kalite sertifikası olmayan zayıf malzemeden üretilen modelleri, müşteriye yanıltıcı bilgilerle sunulmakta, dolayısı ile müşteri mağdur edilmektedir.

 Firmamız, mutlak müşteri memnuniyeti prensibi ile haraket ederek, sektörde var olmanın istikrarlı büyümenin buna bağlı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle gerek malzeme gerekse işçilik kalitesinden taviz vermeden sizlere hizmet etmek arzusundayız.

 

Aluminyum Doğrama ve Yapı Sistemleri Sektöründe ,

 Siz değerli müşterilerimize kaliteyi daha ekonomik fiyatlarla sunmak ve takdirinizi kazanmak için varız. İstikrarlı büyümemizin sizlerin memnuniyetine bağlı olduğunun bilincindeyiz, bu nedenle müşteri talebinin miktarına bakılmaksızın herbirinin beklentilerini zamanında karşılamak gayemizdir. 

Arvel Aluminyum ve Cam balkon olarak imalatını ve bayiliğini üstlendiğimiz, çeşitli sektörlere hitap eden ürün guruplarımız,...

  • Aluminyum Doğrama
  • Ofis İçi Bölme Sist.
  • Otomasyon Kapılar
  • Motorlu Kepenk ve Panjur Sist.
  • Kompozit Cephe Giydirme
  • Cam Balkon
  • Plise, Stor, Menteşeli ve sabit Sineklik imalatı
  • Havalandırma Menfezi Toptan Satışı
Etiketler
antalya sineklik Aluminyum Doğrama Ofis İçi Bölme Sist. Otomasyon Kapılar Motorlu Kepenk ve Panjur Sist. Kompozit Cephe Giydirme Cam Balkon Plise, Stor, Menteşeli ve sabit Sineklik imalatı Havalandırma Menfezi Toptan Satışı Reklam, cam balkon, katlanır cam balkon sistemleri, cam balkon fiyatları, cam balkon firmaları, cam balkon imalatı, PVC panjur, aluminyum panjur, motorlu panjur sist.,
Valid XHTML 1.0 Transitional