Firma AramaSektörler

Aytürk Mimarlık
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 22-04-2015
Firma Yetkili : Mesut Aker
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1316

İletişim Bilgileri
Adres : Karaca mahallesi gül sokak no:42
Şehir : İstanbul
Telefon : 0216 498 89 81
Faks :
Website : http://www.celikcatimodelleri.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda
Aldığı taahhütleri zamanında, eksiksiz ve başarıyla tamamlar. Bizler çelikten binalar, işyerleri, fabrikalar, köprüler, hangarlar ve depolar yapıyoruz. Bu işi iyi yaptığımıza inanıyoruz. Aynı inancı müşterilerimiz de paylaşıyor olmalı ki aytürk çelik çatı günden güne büyüyor. Yurtdışından taahhüt teklifleri alıyor ve ülkemize döviz kazandırıyoruz.
 
Çeliğin gücünü biliyor ama zaaflarını da unutmuyoruz. Projeli taahhütlerde de projesinizi üstlendiğimiz işlerde de bu çelikten binaları dikerken bir sanatçı titizliği ile markamızın geleceğine metal ilmekler atıyoruz.
 
Hep öyle oldu tam 20 yıldır. Müşterilerimizle büyüyor müşterilerimizin işini büyütüyoruz. En kaliteli taşeron firmaları iç kalite sistemimizden süzerek görevlendiriyor işlerini en iyi biçimde yaptıklarını 7 gün 24 saat izliyoruz. Ekibimize, ekipmanlarımıza, taşeron firmalarımıza, yönetim kadromuza, uzman mühendislerimize kısacası bütün aytürk çelik çatı markasına güveniyoruz.
Etiketler
Çelik çatı fiyatları, çelik çatı nasıl yapılır, çelik çatı modelleri, çelik çatı hesabı, çelik çatı projesi, çelik çatı programı, çelik çatı sistemleri, çelik konstrüksiyon,
Valid XHTML 1.0 Transitional