Firma AramaSektörler

ankara çağ çocuk akademisi 0-6 yaş gündüz gece bakım evi
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 25-04-2015
Firma Yetkili : Aşkın Ulusan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 11-50 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1314

İletişim Bilgileri
Adres : Ugurmumcu mah.1588 sokak no 22 yenimahalle batıkent ankara
Şehir : Ankara
Telefon : 03129113224
Faks : 03129113224
Website : http://www.cagegitimkurumlari.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

ÇAĞ ÇOCUK AKADEMİSİ EKSİLMEZ DEĞERLERİ

Çağ Çoçuk Akademisi olarak vizyonumuz çerçevesinde ve misyonumuza göre belirlediğimiz hedeflerimize ulaşırken ortak ve temel değerlerimize inanır ve sahip çıkarız. Bizi farklı kılan, geliştiren mutlu kültürümüzün temelini taviz vermediğimiz değerlerimiz oluşturur.

        Çocuk Bizim İçin Esastır!

Bizim İçin Esastır!

Tüm çalışmalarımızda ve hareketlerimizde bu değer temeldir. Herhangi bir seçenek öncelikle ve ağırlıkla çocuğun çok yönlü gelişimini nasıl etkileyeceği bakış açısı ile değerlendirilir.

        Dürüstüz!

 

Tüm ilişkilerimizde –çocukla, veliyle, dış paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkide ve kendi içimizde- her zaman açık ve dürüstüz. Verdiğimiz sözlerin daima arkasında dururuz.

        Herkese Eşit Mesafedeyiz!

Mesafedeyiz!

Tüm çocuklarımıza ve velilerimize verdiğimiz hizmette aynı özen, dikkat ve emeği gösteririz. İhtiyaçlarını ve farklılıklarını bilerek, ulaşılmak istenen hedeflere doğru, söz verdiğimiz iyi hizmeti herkese sunarız.

         Saygı Duyarız!

Tüm paydaşlarımıza büyük saygı duyarız. Bu nedenle işimizi, hiçbir zaman savsaklamadan, kapasite, bilgi, enerji ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanarak yaparız. Yarın bu sınırı daha ileri götürebilmek için kendimizi sürekli geliştirmeye çalışırız. Bir işi daha iyi yapabileceksek, daha iyisini yaparız.

        İşbirliği İçerisindeyiz

Temel hedefimiz çocuklarımızın çok yönlü gelişimine destek olmaktır. Bu gelişimi destekleme yolunda velilerimizle her zaman çok yönlü işbirliği içine gireriz.

         Verimliliğimiz Uzun Vadelidir

Hiçbir zaman kısa vadeli yöntemler ve yatırımlar içine girmeyiz. Doğruluğuna inandığımız çalışmalarımızı yürütürken kestirme yollara sapmayız. Bizimle iş yapan herkesin “başarıyı hak ettiler!” diyebilmesini isteriz.

        Rekabet Etmeyiz!

Rakiplerimize saygı duyarız. Onlar da çocuklara hizmet veren kurumlardır. Hiçbir kurumu duyduklarımıza göre değerlendirmez ve onlar hakkında başkaları ile konuşmayız.

Etiketler
Batıkent kreş, kameralı kreş, 0-6yaş kreş, 0-24ay kreş,
Valid XHTML 1.0 Transitional