Firma AramaSektörler

ulusal ilaçlama
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 22-05-2015
Firma Yetkili : erdem yılmaz
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1272

İletişim Bilgileri
Adres : yenikaraman mah.13.degirmen sok.3/A
Şehir : Bursa
Telefon : 0224 249 0 400
Faks : 0224 249 0 700
Website : http://www.ulusalilaclama.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda, T.C. Sağlık Bakanlığı, HACCP, TSE, BRC, AİB Standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik gereği, sertifikalı sorumlu müdür sorumluluğunda hizmet vermekteyiz. Hedef sektör grubu olarak; Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Turizm İşletmeleri ile ilgili tüm kuruluşlar yer almaktadır.

Firmamız, daha da kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gelişen ve buna bağlı olarak, sektör içerisindeki yerini, daha da sağlamlaştırmak için, tecrübeli bir kadroyla çalışma prensibini benimsemiş, organizasyonun kurulması ve geliştirilmesi sürecinde, ‘Toplam Kalite Yönetimi’ ilkelerini hedef almıştır. Bu nedenle, kadromuzda yer alan personelimizin, oluşabilecek tüm sonuçlarda çözüm sağlayabilecek kalifikasyona sahip olması, bizler için en önemli amaç olmaktadır. Hizmet verdiğimiz işletmelerde, 7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla, her türlü sorun, acil çağrı ve ihtiyaçlara, en kısa sürede çözüm bulmak amacındayız.

Etiketler
Bursa bursada bursadaki osmangazi hürriyet bursa merkezde ev ilaçlama firmaları, bursa ev ilaçlama sektörleri, bursa ev ilaçlama yapan yerler, bursada ev ilaçlama firmaları bursa, bursada fabrika ilaçma sektörleri bursa, bursada fabrika ilaçma firmaları bursa, ilaçlama bursa, bursada ilaçlama, bursadaki ilaçlama, bursada karınca ilaçlama sektörleri bursa, bursada karınca ilaçlama firmaları bursa, bursada pire ilaçlama sektörleri bursa, bursada pire ilaçlama firmaları bursa, bursada depo ilaçlama sektörleri bursa, bursada depo ilaçlama firmaları bursa, bursada bodrum ilaçlama sektörleri bursa, bursada bodrum ilaçlama firmaları bursa, bursada sinek ilaçlama sektörleri bursa, bursada sinek ilaçlama firmaları bursa, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional