Firma AramaSektörler

Ertaş yapı
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 05-12-2015
Firma Yetkili : Evren Ertaş
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 1010

İletişim Bilgileri
Adres : içmeler tuzla/istanbul
Şehir : İstanbul
Telefon : 02164938514
Faks : 02164942481
Website : http://http://www.cncahsapkesim.com/

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda


ERTAŞ MOBİLYA CNC ;  1992 yılında Mıobilya sektörüne girerek, siz değerli müşterilerimize yılların tecrübesini kullanarak hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün değişen teknolojye kullanarak, AHŞAP CNC KESİM dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Günümüz yaşam mimarisine uygun ahşap ve mdf oyma ürünlerde her zaman yenilikleri takip eden ve uygulayan bir firmadır.

Firmamızın hizmet faaliyeti;

Ahşap ve Mdf seperatörler, ayna çerçeveleri, MDF paneller, duvar saatleri, tavan göbekleri, hat çalışmaları,  bahçe duvar kalıplarının modellemesi, ahşap minber, mihrap gibi cami işlerinin oymaları, kitaplık, resim çerçevesi gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

Yapmış olduğu ürünün arkasında durabilen, sınırlı ölçü ve modellerle kalmayıp sizlerin de istediği modeli çalışıp uygulayabilen bir firmayız. Bizim hizmet anlayışımız sizlerin yüzünü güldürüp gönül rahatlığıyla ürünü teslim etmemizdir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 
 

Etiketler
cnc ahşap kesim ahşap merdiven kesim panel ebatlama bantlama eğri cnc kesim posta kesimeğri kenar bantlama,
Valid XHTML 1.0 Transitional