Firma AramaSektörler

Safirİzmir Plastik
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 16-12-2015
Firma Yetkili : Fatih YEŞİLKAYA
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı :
  İncelenme Sayısı : 1552

İletişim Bilgileri
Adres : 10014 sk.no 2 ulukent
Şehir : İzmir
Telefon : 02328333592
Faks :
Website : http://safirizmir.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Şirketimiz, 1996 yılında kaliteyi esas alarak, piyasaya yeni ürünler sunmak arzusu ile, alçak yoğunluk polietilen (AYPE) torba üretimi ile imalata başlayan firmamız, sizlerden gelen talep doğrultusunda hurda poşet üretimine başlamıştır. 2004 yılına kadar bu iki kategoride devam eden çalışmamıza, 2005 yılından itibaren YYPE (Yüksek Yoğunluk Polietilen Poşet) hattımızı da ekleyerek YYPE üretimine başlamıştır. Daha sonra hurda poşete olan talebin piyasadaki yerini kaybetmesinin akabinde imalatımızı AYPE Torba ve YYPE poşet üretiminde yoğunlaştırarak kaliteyi yükseltme hedefi doğrultusunda devam etmekteyiz.

Bölgenin önde gelen, yenilikçi plastik poşet imalatçılarından olan firmamız şu anda Ulukent Sanayi Bölgesinde, 1300 m2 arsa üzerinde, 680 m2 kapalı alanı olan tesisimizde faaliyet göstermektedir. Tesisimizin plastik sanayii üretim ihtiyaçlarına göre hazırlanmış olmasından dolayı, ürünlerimizde yüksek kalite elde etme imkanımız bulunmaktadır.

Firmamız 2006 yılı itibarı ile kurumsallaşarak Forvet Plastik ve Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti.'yi 2015 Ekim ayı itibari ile de Safir İzmir Plastik ve Makine San. Ltd. Şti. unvanını almıştır.

Sektörde üretime başladığımız ilk günden itibaren yeniliklerin ve kalitenin öncüsü olan firmamızın, üretim anlayışını dört başlıkta anlatmamız mümkündür.

  1. Hammadde ve makina tedarikimizde kalite faktörünü ön planda tutmamız.
  2. Üretim aşamalarımızın önemli noktalarında ileri teknoloji uygulamalarımızın olması.
  3. Çevre kirliliğini oluşturmayacak şekilde ürün planlaması yapmak.
  4. Ülke ekonomisi ve tüketicimize adet bazında maksimum yarar sağlamak.
Etiketler
poşet, kaliteli hışır poşet, yumurta torbası, atlet torba, hışır poşet, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional