Firma AramaSektörler

Güneş paslanmaz 2.el lokanta, otel, büfe, cafe, restaurant malzemeleri alım satım hizmetleri
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 18-04-2016
Firma Yetkili : Gökhan Güneş
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 - 10 Kişi
  İncelenme Sayısı : 940

İletişim Bilgileri
Adres : E-5 Göztepe Oto Sanayi Sitesi Adalet Sok. No: 13/1 Kadıköy
Şehir : İstanbul
Telefon : 02165928242
Faks :
Website : http://www.ikincielcafemalzemeleri.com
Harita : Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayın

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda

Güneş Paslanmaz ikinci el Lokanta Malzemeri, ikinci el cafe malzemeleri, ikinci el restaurant malzemeleri, ikinci el Otel ekipmanları, ikinci el kasap Steak House Malzemeleri, ikinci el Catering Ekipmanları, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanlarının Alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Başta İstanbul, İzmit, Kocaeli, Düzce, Sakarya, Yalova, Bursa, Çanakkale, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ ve Tüm TÜRKİYE Genelinde ikinci el endüstriyel murfak lokanta ekipmanları almak veya satmak istiyorsanız Güneş Paslanmaz ikinci el cafe restoran, lokanta malzemeleri almak veya satmak için Hizmet vermekteyiz.

               2.el lokanta cafe restoran otel ekipmanlarını en ucuz satan 2.elci firması olarak hizmetlerimize yedi gün yirmi dört saat kesintisiz 0532.289.10.45 Nolu ikinci el cafe malzemerleri telefon numrasından veya www.ikincielcafemalzemeleri.com üzerinden online olrak sattığımız 2.el paslanmaz krom murfak ekipmanları ve 2.el malzemlerimizi inceleyip sipariş geçebilirsiniz. En ucuz ikinci el cafe malzemeleri satan yer arıyorsanız veya yerinde anında nakit para ile  2.el cafe malzemeleri alan yer arıyorsanız 2.el restoran cafe lokanta malzemeleri alan yerlerden en iyi 2.el malzemele alan firması olarak hizmetteyiz. 

Etiketler
İkinci el cafe malzemeleri, ikinci el cafe malzemeleri alanlar, ikinci el restoran malzemeleri alan yerler, ikinci el lokanta malzemesi alan yerler,
Valid XHTML 1.0 Transitional