Firma AramaSektörler

Çatı Merdivenleri
Firma Bilgileri

Üyelik Tarihi : 21-04-2018
Firma Yetkili : Özkan Demircan
Firma Sektörü :
Çalışan Sayısı : 5 Kişi ve altı
  İncelenme Sayısı : 216

İletişim Bilgileri
Adres : Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9
Şehir : İstanbul
Telefon : 0216 398 27 48
Faks :
Website : http://www.catimerdivenfiyatlari.com

 Firmanın Ürünleri -  Firmanın İlanları -  İletişim

Hakkımızda
Evimizde veya ofis gibi ortamlarımızda bulunan çatı katlarını genellikle eşyalarımızı koyduğunuz, pek uğramadığımız alanlar olarak görürüz. Oysa bu ortamları renklendirmek ve yaşanabilir hale getirebilmek için birçok çözüm yolu bizleri beklemektedir. Son yılların mimarisinde çatı katlarına ve tavan arası bölümlerine daha çok önem verilmeye başlamış, bu ortamları ferah ve şık bir dekorasyonla yaşanır hale getirme anlayışı artmıştır.
 
Çatı veya tavan arası bölümlerinde iyi bir dekorasyon oluşturmaya geçmeden önce bu alanlarda aydınlatma ve yalıtım konularını ele almak gerekir. Eğer bu alanları aktif olarak kullanacaksak veya eşyalarımızı koysak bile çatı bölümlerinde evimizdeki şıklığı yakalayacaksak, seçtiğimiz yalıtım ürünlerinin de mimari bir bütünlük yaratması gerekir. Çatı merdivenleri, tavanları, eşyaları ve merdivenleri birbiri ile renk ve tarz bakımından uyumlu halde olmalıdır.
Etiketler
Çatı merdiveni, metal çatı merdiveni, ahşap çatı merdiveni, katlanır çatı merdiveni, fakro çatı merdiveni, omurgalı çatı merdiveni,
Valid XHTML 1.0 Transitional