OTS OTOMOBİL TAŞIMA
HAKKIMIZDA


OTS OTOMOBİL TAŞIMA SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ olarak 2004 yılında kurulan şirketimiz, Ankara Yeni sanayi bölgesinde 40 yıl süren çalışmaların,tecrübelerin ürünü olarak Ostim sanayi bölgesinde daha güçlü,daha modern,daha büyük ve yeni projelere imza atmak üzere kendi inşa ettiği binasında yeniden yapılandırılmıştır.Misyonumuz,Oto taşıma sistemlerinde şimdiye kadar ithal edilen ürünleri,Türk mühendis ve işçiliği ile daha kaliteli ama makul fiyatlarla üretmek ve pazarlamaktır.

Şirketimiz şu anda Türkiye'de kullanımda olan tüm model araçların taşıma sistemlerini,çeşitli boylarda ve hacimlerde Abs port-bagajları orjinal olarak üretmekte ve bayilere dağıtımını yapmaktadır.Bunun yanı sıra taşıma ile ilgili (kayak,sörf,bisiklet,vs.) diğer tüm aparatlar kendi bünyemizde imal edilmektedir.

Kurumsallaşma aşamasında bölge bayilikleri oluşturulmuş,alt bayiliklerle ilgili çalışmalar son aşamadadır.

2007 yılında yapılan görüşmeler neticesinde ; Dünya otomobil fabrikalarına OEM parçalarda üreten Dünya devi MontBlanc'la distrübütörlük anlaşması yapılmış ve Türkiye'nin yetkili tek dağıtıcısı olmuştur.Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgi için Montblanc ürünleri sitemizi gezebilirsiniz.

Türk sanayisine ,ülkemize ve insanlarımıza hizmet etmek,adımızı bu sektöre gururla yazdırmak tek ve birincil vazifemizdir.


ETİKETLER


OTS OTOMOBİL TAŞIMA, araba dizayn üretim imalat şirketleri, ankara oto dizayn firmaları, ankara otomobil taşıma sistemleri, ots otomobil taşıma sistemleri, ,


    YETKİLİ

HÜSEYİN ARI

    TELEFON

0312 354 97 41

    FAX

0312 354 97 42

    GSM

0532 315 90 41

    WEB


    ADRES

Ostim Org. San. Böl. Uzay Çağı Bulv. 78 Sok. No:2 82/D Blok Yenimahalle / Ankara

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

9136

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...


Valid XHTML 1.0 Transitional