Hak-İş Oyuncak
HAKKIMIZDA


 

HAKKIMIZDA

 

Firmamız 1950 'li yıllarda rahmetli babamız İZZET ÇEBİ tarafından ÇEBİ LÜX HIRDAVAT olarak faaliyetlerine başlamıştır.1980 yılından 1997 yılına kadar HAK-İŞ Oyuncak olarak Hüseyin ÇEBİ tarafından faaliyetlerini devam ettirmiştir.

 

 

1997 yılından bugüne kadar HAK-İŞ OYUNCAK TİC.SAN.LTD.ŞTİ olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Oyuncak sektöründe önde gelen firmalarından olan HAK-İŞ OYUNCAK siz değerli müşterilerimize zengin ürün çeşitleriyle Toptan Satış olarak hizmetine devam etmektedir….

 

 

MİSYON

 

CE Belgeli sağlıklı ürünler ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten kıvanç duyarız. HAK-İŞ OYUNCAK müşteri ihtiyaçlarını en yüksek düzeyde karşılamak için uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaclarına en kısa zamanda çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. HAK-İŞ OYUNCAK bu nedenle, müşteri memnuniyeti odaklı olduğu kadar “ilişkilerde samimi ve işte sorumlu” bir ekip çalışması ortamında çalışanların bilgi ve beceri düzeyinin sürekli güçlendirildiği bir kalite yönetim politikası uygulamaktadır.

 

 

 

VİZYON

 

Yılların deneyimini sektöre yansıtan , kaliteli hizmet ve takım ruhunu esas alan uzman kadromuzla müşteri gereksinimlerini hızlı, etkin ve kalıcı çözümlerle karşılamak, ve alt yapımızla değişimlere ayak uydurarak sektöre öncülük etmektir.


 


ETİKETLER


Samsun oyuncak, oyuncak, pilsan ürünler, uzaktan kumandalı, metal araba, pilli oyuncak, kartela setler, peluş, peluş oyuncak, eğitici oyun, plastik oyuncak, yazlık ürünler, bebek oyuncak, puzzle, bisiklet, ev, tipi, kondisyon, aletleri, spor malzemeleri,


    YETKİLİ

Ömer Çebi

    TELEFON

0362 333 35 35

    WEB


    ADRES

Kıran Mah.724:.Sok.No:5 BALIK HALİ ÖNÜ-YENİ SEBZE HALİ ALTI İlkadım SAMSUN / Samsun

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

5963

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER


Valid XHTML 1.0 Transitional