Hale Apart
HAKKIMIZDA


Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
 
 
 
 
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.


ETİKETLER


burdur merkezde bulunan öğrenci apartları, burdur merkezde hizmet veren öğrenci apartları, burdur merkezde bulunan öğrenci apartları, burdur merkezde hizmet veren öğrenci apartları, burdur merkezde 24 saat sıcak su hizmeti veren apartları, burdur merkezde öğrenci yurdu iletişim bilgileri, öğrenci için kalabilecek yerler burdur merkez, burdur merkezde kahvaltılı öğrenci apart hizmetleri, burdur merkezde kampüse yakın öğrenci apartları, burdur merkezde uygun fiyatlı öğrenci apartları, burdur merkezde etüt salonlu apart hizmeti verenler, ,


    YETKİLİ

Levent CEYHAN

    TELEFON

05304694170
05304694170

    FAX

05304694170

    GSM

05304694170

    WEB


    ADRES

üç dibek mah mehmet akif ersoy caddesi no:108 merkez BURDUR / Burdur

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

387

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...


Valid XHTML 1.0 Transitional