MİMARTAŞ PEYZAJ
HAKKIMIZDA


MİMARTAŞ PEYZAJ

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
 
 
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.


ETİKETLER


SAKARYA PEYZAJ UYGULAMA , BAHÇE TASARIM, BAHÇE TOPRAĞI , SAKARYAPEYZAJ PROJE HAZIRLAMA , Sakarya, Sakarya geneli bahçe tasarımı, Sakarya geneli fidan üretimi temini, Sakarya geneli peyzaj işi yapanlar, Sakaryada süs bitkileri üretimi, Sakaryada peyzaj firma numaraları, Sakarya geneli peyzaj uygulama, Sakarya geneli bahçe düzenleme, Sakarya geneli bahçe toprağı, Sakaryada uygun fiyata peyzaj firmaları, Sakaryada fidan üretımı yapan peyzaj firmaları.Sakaryada süs bitkileri temini.Sakaryada peyzaj firmaları.Skaryada peyzaj işi yapanlar.,    YETKİLİ

İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

    TELEFON

0532 786 37 49

    FAX

0532 786 37 49

    GSM

0532 786 37 49

    WEB


    ADRES

SAKARYA MERKEZ / Sakarya

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

729

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional