EPİK İNŞAAT
HAKKIMIZDA


EPİK İNŞAAT

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
https://www.yerelfirmalar.com/uploads/firmaresim/1480158022_alcipan_gergitavan_varak_11.jpg
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.
 


ETİKETLER


Bursa geneli dekorasyon firmaları, Bursada iç dekorasyon firmaları, Bursada dış dekorasyon yapanlar, Bursada çevre düzenleme yapanlara, Bursada kaba inşaat yapanlar, Bursa geneli anahtar teslim tadilat yapanlar, Bursa komple tadilat yapanlar, Bursada boya yapan ustalar, Bursa geneli çatı tamiri yapanlar, Bursada iç mimari dekorasyon, Osmangazi asma tavan ustaları, Osmangazi a dan z ye dekorasyon, Osmangazi alçı boya dekorasyon, Osmangazi gergi tavan fiyatları, ,    YETKİLİ

KAMİL EPİK

    TELEFON

0224 243 01 55

    FAX

0542 764 36 58

    GSM

0542 764 36 58

    WEB


    ADRES

EMEK FSM MAH.ŞEHİTAYHAN YILDIZ CAD.NERGİZ SOK.NO:2 EPİK İNŞAAT OSMANGAZİ/BURSA / Bursa

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

664

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional