MORDOĞAN ARDIÇ EMLAK
HAKKIMIZDA


MORDOĞAN ARDIÇ EMLAK

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.


ETİKETLER


izmir karaburun geneli emlak ilanları, izmir karaburun geneli güvenilir emlak, izmir karaburun geneli güvenilir gayrimenkul, izmir karaburun geneli satılık arazi, izmir karaburun geneli satılık arsa, izmir karaburun geneli satılık çiftlik, izmir karaburun geneli satılık daire, izmir karaburun geneli satılık dubleks daire, izmir karaburun geneli satılık dükkan, izmir karaburun geneli satılık havuzlu daire, izmir karaburun geneli satılık havuzlu villa, izmir karaburun geneli satılık havuzlu yazlık, izmir karaburun geneli satılık işyeri, izmir karaburun geneli satılık lüks daire, izmir karaburun geneli satılık ofis, izmir karaburun geneli satılık tarla, izmir karaburun geneli satılık villa, izmir karaburun geneli satılık yazlık, karaburun geneli güvenilir emlak, karaburun geneli güvenilir gayrimenkul, mordoğan ardıç emlak,    YETKİLİ

Mehmet Aydın

    TELEFON

0 232 734 77 38

    FAX

0 554 479 35 48

    GSM

0 535 381 60 93

    WEB


    ADRES

izmir Mustafa Kemalpaşa Cad. No:8 Ardıç Karaburun izmir / İzmir

    FİRMA SEKTÖRÜ


    TIKLANMA

782

Facebook'ta Paylaş
    ÜRÜNLER

Firmaya ait ürün bulunamadı...Valid XHTML 1.0 Transitional