Firma AramaSektörler

Çağlar Şömine A.Ş
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 05-12-2016
Firma Yetkili : Şeyda Baybüre
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Kişi
  ncelenme Says : 1580

letiim Bilgileri
Adres : Bursa Yolu Üzeri Bahçecik Sapağı No: 75
ehir : Kocaeli
Telefon : 02623434230
Faks : 02623434231
Website : http://caglarsomine.com
Harita : Haritay Grntlemek in Tklayn

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 Çağlar Şömine A.Ş olarak 1990 senesinde profesyonel olarak şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuldu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye’de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessili olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

Etiketler
şömineci, şömine, şömineciler, yalova, izmit, bursa, istanbul, maşukiye, sapanca, ankara, afyon, kars, suadiye, kartepe, yerli, odunlu şömine, elektrikli şömine, bio-etanol şömine, soba, döküm soba, hazne, üretici, imalatçı, pik döküm hazne, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional