Firma AramaSektörler

Elemental Wellness
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 16-12-2016
Firma Yetkili : Yasemin Yakın
Firma Sektörü :
Çalan Says : 51 - 100 Kişi
  ncelenme Says : 1512

letiim Bilgileri
Adres : Acıbadem Mah. Çeçen Sok.No:19 Almondhill Sitesi A kapısı Üsküdar/ İstanbul
ehir : İstanbul
Telefon : 02166903430
Faks : 02166903433
Website : http://www.elementalwellnessclub.com
Harita : Haritay Grntlemek in Tklayn

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Elemental Wellness Acıbadem Almondhill’ de 6 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş sağlıklı yaşam ve spor kompleksidir.

 

Yoğun hayat temposu içinde kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, yorgun bedenlere enerji yüklemesi yapmak için kurulmuş bu tesiste, uzman hocaların da desteği ile içinizdeki gücü ve yaşam coşkusunu yeniden keşfedebilirsiniz.

 

Burada geçirdiğiniz zamanda sadece kompleks sınırları içinde mutlu olmakla kalmayacaksınız; Elemental Wellness’in sizi daha sağlıklı kılan ve mutluluk veren her aktivitesi sayesinde günlük hayatınızda da daha pozitif ve aktif bir kişiye dönüştüğünüzü göreceksiniz.

 

Elemental Wellness’ta; olimpik standartlarda 2 adet squash kortu, kapalı basketbol ve voleybol sahası, Elemental Spa & Pilates, yarı olimpik havuz, Gusto Restaurant, Vitamin Bar, Kids Club, jakuzi, sauna, buhar odası, Forma Store, özel soyunma odaları, güneşlenme bölümü, açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.

 

Yogadan aerobiğe, dans derslerinden squasha, her yaşa ve kişiye uygun spor çeşitleri ve aktivitelerin olduğu doğal yaşam alanımızda özel dinlenme bölümlerinde dilediğiniz zaman istirahat de edebilirsiniz.

 

Tesisimiz herkesi en geniş zaman aralığında kucaklayabilmek adına hafta içi; 06:00 – 24:00 saatleri arasında; hafta sonu ise 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Etiketler
spor, sağlıklıyaşam, acıbademsporsalonu, acıbademfitness.acıbademspa.spa,
Valid XHTML 1.0 Transitional