Firma AramaSektörler

Urfa Spot 0544 315 90 63 | Şanlıurfa spot | Urfada spotçu |
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 14-03-2017
Firma Yetkili : Uğur Bey
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Kişi
  ncelenme Says : 1817

letiim Bilgileri
Adres : Sancaklar Mahallesi 1067 Sokak Dış Blok No: 10 Merkez
ehir : Şanlıurfa
Telefon : 0414 315 90 63
Faks : Urfa Spot
Website : Urfa Spot

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

                  URFA SPOT

 

     Urfa Spot olarak her türlü ikinci el eşyaların alım-satımını yapmaktayız. Urfa İkinci el eşya alım-satım konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur eşyaların firmalar tarafından kaç yıllık oldukları ve değişen parçalarının olup olmadığı ya da hangi amaçtan ötürü satışa çıkarıldığı ile alakalı müşterileri tatmin edebilecek bilgilerdir. 

 

 

     Urfa Spot alanında bu günlere gelene kadar edindiğimiz en büyük tecrübe ; sadece satılabilecek ürün satmaktan ziyade aynı zamanda da sattıktan sonra herhangi bir sorun yaşanmaması adına daha uzun bir zaman eşyaların hizmet verebileceğinden emin olunmasıdır.

     Satışa çıkarılmak istenen eşyaların değerinde uygun fiyata satın alınması ve akabinde eşyaların yaşıyla ve gelişen teknolojinin bu eşyalar üzerine daha farklı ürünler çıkarmasıyla alakalı takiplerini devam ettirip aynı doğrultuda satışı gerçekleştirirken de Urfa Spot olarak bu hassasiyeti siz müşterilerimize karşı göstermekteyiz. 

 

 

 

 

urfa spot , urfada spotçu , urfada spotçular , urfa spotçular , urfada ikinci el eşya , urfa ikinci el eşya , urfa ikinci el eşyacı

Etiketler
urfa spot , urfada spotçu , urfada spotçular , urfa spotçular , urfada ikinci el eşya , urfa ikinci el eşya , urfa ikinci el eşyacı,
Valid XHTML 1.0 Transitional