Firma AramaSektörler

CEYLAN TARIM
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 15-03-2017
Firma Yetkili : Yılmaz CEYLAN
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 2730

letiim Bilgileri
Adres : Sanayi Sitesi C/Blok No:16 Bağarası
ehir : Aydın
Telefon : 0543 428 0375
Faks : 0545 545 9671
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

CEYLAN TARIM

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

 

 

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Etiketler
aydın geneli tarım, aletleriaydın geneli tarım makinalar satışı, aydında tarım makinaları alım satımı, aydında ikinci el tarım makinaları, aydında ziraat aletleri alım satımı, aydında ziraat aletleri alım satım ve takası, aydında kaliteli tarım aletleri, aydında uygun fiyata tarım aleti satışı, aydında 2. el tarım aletler, aydında tarım aletleri fiyatları, aydında satılık tarım makinaları, aydında ziraai araçlar, aydında sıfır tarım makinası satışı, türkiye geneli tarım aletleri, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional