Firma AramaSektörler

AKKOÇ TAVUKÇULUK
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 30-03-2017
Firma Yetkili : Nezekat Akkoç
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Kişi
  ncelenme Says : 1354

letiim Bilgileri
Adres : Büyükakçaalan Mahallesi
ehir : Balıkesir
Telefon : 05423901080
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda
Biz yıllardır salma tavukçulukta üreticiyiz. Sizlere hep aracılarla ulaştık. Aracıdan değil üreticiden almaya ne dersiniz ? Aracısız en doğru ürünü üreticiden alacağınızı tabiki sizlerde biliyorsunuz. Tüm ürünlerimiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Aşıları zamanında ve eksiksiz bir biçimde yapılmaktadır. Bizden alacağınız tüm ürünleri size en sağlıklı ve en hızlı şekilde kendi araçlarımızla kapınıza teslim ediyoruz. Kendi kümeslerimizden kendi ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Dediğimiz haftasında ürün gönderiyoruz. İDDALIYIZ ÇÜNKÜ  BİZ ÜRETİCİYİZ. Salma yumurta tavukçuluğunda en önemli ve en çok yumurta verimi yüksek Lohman Brown ve Siyah   Atakstır . LOHMAN BROWN 
Salma tavukçulukta yumurta rekortmeni bilinir. Yıllık yumurta verimi 300 ila 320 arasında değişmektedir.18 ile 20. haftalar arasında klavuza oturur. Yumurta rengi kahverengidir.
SİYAH ATAKS
Salma yumurta tavukçuluğu için Ankara Araştırma Endüstrisinin  elde ettiği yumurtacı bir ırktır. Türkiye hava ve iklim şartlarına uygunluğuyla bilinir. Yıllık  yumurta verimi 270 ila 300 arasındadır.20. haftada klavuza oturur . Yumurta rengi  kremsi gibidir. Sabah 08.00 akşam 22.00 ye kadar bize ulaşabilir detaylı bilgi  ve  sipariş için arayabilirsiniz. İLAN VERDİĞİMİZ TÜM NOKTALARA SEVKİYATLARIMIZ BULUNMAKTADIR.
Etiketler
tavuk, ataks, lohman, satılık, yumurta, yarka, sussex, köy tavuğu, salma, kahverengi lohman, siyah ataks,
Valid XHTML 1.0 Transitional