Firma AramaSektörler

balikesir yarka
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 30-03-2017
Firma Yetkili : beytullah duman
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Kişi ve altı
  ncelenme Says : 1324

letiim Bilgileri
Adres : balıkesir dursunbey büyükakçaalan
ehir : Balıkesir
Telefon : 542 390 00 04
Faks :
Website : http://www.balikesiryarka.com

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

UZMAN KADROMUZ KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZLE 17 YILDIR TÜM TÜRKİYEYE HİZMET VERMEKTEYİZ. KALİTE İLKELERİMİZDEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZDEN TAVİZ VERMEDEN ÇALISIYORUZ. YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİYLE DAİMA SİZLERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.
FARKIMIZ ;
MÜŞTERi MEMNUNİYETİ
YÜKSEK KALİTE
UYGUN FİYAT
TECRÜBELİ KADRO
Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve fabrika şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor  toplu satışlarımız vardır 
Tamamen tüm üretim kendimize aittir.yem üretimi ve veteriner firmamız tarafından karşılanmakta olduğundan fiyatlarımız piyasa altında seyretmektedir. Piyasada bu işi yapanlardan en önemli farkımız biz tacir değiliz ve müşteri aldığı malı değerinin üstünde değil altında bir ücret ödeyerek bizden temin edecektir. Müşterilerimizin beklentilerini tamamen karşılayabilecek kapasitedeyiz.Türkiye çapında her yere ürün teslimatımız vardır. 

Satış sonrasında destek ve yardımlarımız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ:

Çalışma arkadaşlarımıza seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş türkiyemizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlımzı sürdürmek vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ:

Balıkesir yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparkende müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Etiketler
ataks, lohman brown, tavuk çadırı,
Valid XHTML 1.0 Transitional