Firma AramaSektörler

Salon Şadiye
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 04-04-2017
Firma Yetkili : Şadiye Demir
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Ki?i ve alty
  ncelenme Says : 1663

letiim Bilgileri
Adres : Baruthane Mah. Teyyareciler Mehmet Ali Cad. No:209 Yıldırım / Bursa
ehir : Bursa
Telefon : 0(535) 743 15 35
Faks : 0(535) 743 15 35
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

SALON ŞADİYE

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.
 
 
 
İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.
 
Etiketler
bursa yıldırımda güzellik salonu, bursa yıldırımda bayan kuaförü, bursa yıldırımda kuaför salonu, bursa yıldırımda saç tasarımı yapan kuaförler, bursa yıldırımda saç tasarım merkezi, bursa yıldırımda saç tasarımı, bursa yıldırımda profesyonel bayan kuaförü, yıldırım da en iyi bayan kuaförü, yıldırım da en iyi güzellik salonu, yıldırım da bayan kuaförü, yıldırım da en iyi kuaför salonu, yıldırım da saç tasarımı yapan kuaförler, yıldırım da saç tasarım merkezi, yıldırım da en güzel saç kesimi, yıldırım da profesyonel bayan kuaförü, yıldırım da manikür pedikür hizmetleri, yıldırım da epilasyon hizmetleri, yıldırım da gelin başı yapan kuaförler, yıldırım da porselen makyaj yapan kuaförler, yıldırım da türban yapan kuaförler,
Valid XHTML 1.0 Transitional