Firma AramaSektörler

Oğuzlar Halı yıkama
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 03-05-2017
Firma Yetkili : OĞUZHAN KÖSE
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Kişi
  ncelenme Says : 1476

letiim Bilgileri
Adres : Sürsürü mah Tuna sokak no27
ehir : Elazığ
Telefon : 04242412804
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 

 ALMA AŞAMASI 

      Elazığ Halı yıkama firmaları hizmeti altında, halılarınız fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır ve yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.

2 : DEZENFEKTE

 

 Elazığ Halı Yıkama Firmaları olarak, halılarınız toz alma makinasından çıktıktan sonra özel olarak getirtmiş olduğumuz dezenfekte ilaçları ile halıların içerisinde bulunan  mikroplardan arındırılmaktadır. Tamamen bitkisel olan bu ilaçlarımız hiç bir şekilde zaralı değildir.

 3 : YIKAMA ÖNCESİ LEKELERE LOKAL İŞLEM

      Dezenfekte edilen halılar otomatik makinalarda yıkamaya girmeden önce halı üzerindeki çıkması zor olan lekelere özel ilaçlarla lokal işlem uygulanmaktadır. Bu dezenfekte işlemlerini Elazığ halı yıkama firmaları arasında en çok hassasiyetle yapan firma yolunda da çalışmalar yapmaktayız.

4 : OTOMATİK YIKAMA İŞLEMİ

 

      Halılarınız bu aşamada Elazığ halı yıkama firmaları hizmetinde son sistem bantlı halı yıkama makinalarından tek tek geçmektedir. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. makinanın içerisinde bulunan deterjan depoları halılara belirli iktarda bitkisel deterjanlar püskürterek bol su ile yıkamaktadır . her halının yıkaması ve durlanması sırasında halının büyüklüğü ve küçüklüğüne göre yaklaşık  ( 150 ile 400 litre ) su harcanmaktadır.

5 : HALI SIKMA ( SANTRİFÜJ ) AŞAMASI

 

      Halılar otomatik makinalarda yıkandıktan ve durlama yapıldıktan sonra ; rulo sıkma makinalarında sıkılmaktadır. Sıkma işlemi bittikten sonra halılar makinadan nemli bir şekilde çıkmaktadır. Sıkma sırasında Elazığ halı yıkama firmaları ndan hizmet alan halılar hiçbir şekilde zarar ve deforme olmaz.

6 : KURUTMA 

 

      Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra fabrikamızın  asma alanlarına götürülerek havalandırmaya bırakılmaktadır.

7 : PAKETLEME

 

     Elazığ halı yıkama firmaları hizmetinde en son aşama olan paketleme sistemimizde; halılarınız kurutma alanlarından tek tek toplanarak kalite kontrol alanlarına götürülür.Elazığ  Halı Yıkama Firmaları olarak öncelikli amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. 

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
 


   

 

    

 

   
 

   

 
Etiketler
Elazığda halı yıkama, Elaziğda yorgan yıkama, koltuk yıkama, temizlik işlemleri, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional