Firma AramaSektörler

ÜŞENMEZ TENTE
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 10-07-2017
Firma Yetkili : Mehmet Sait ÜŞENMEZBAŞ
Firma Sektörü :
Çalan Says : 11-50 Kişi
  ncelenme Says : 1592

letiim Bilgileri
Adres : Onur Mah. 45115 Sk. Sema Toplu İş Merkezi 18/C
ehir : Adana
Telefon : 0 322 365 50 50
Faks : 0 322 365 50 51
Website : http://www.usenmeztente.com.tr

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Üşenmez Tente ; 1987 yılında kurulmuş olup, tente sektöründe siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli ürünü sunuyoruz. Şirketimizin kurucusu ve sahibi Mehmet Sait ÜŞENMEZBAŞ `tır. Kendi markamızı üretmekte ve konumumuzu güçlendirme konusunda kararlıyız.

Türkiye`nin tüm şehirlerinde birçok ünlü mekanın kış bahçeleri firmamız tarafından yapıldı , yapılıyor. Tentelerimiz ileri teknoloji ile üretilmiş olup ithal kumaşlar, alüminyum konstrüksiyon ve aksesuarları sayesinde su ve hava geçirmesi istenmeyen alanlarda uygundur. Kafe, restoran,yüzme havuzu kapama, rekreasyon alanları … vb. mekanlarda çeşitli kapama sistemleri ile desteklenerek her türlü hava şartlarında kullanılabilen tam kapalı bir alan haline dönüştürülebilir. Dört mevsim tenteleri mekanınızı hem yaz sıcaklarından hem de kış hava şartlarından koruyabilen bir donanıma sahip olma özelliğinden dolayı bu alanda tercih edilen tek üründür.

Yaptığımız işlerde alanında öncü olan Somfy Motor ve Otomasyon sistemlerini kullanıyoruz. Somfy Firması tarafından, bir üretici ve montaj firmasına layık görülen en önemli Somfy Expert unvanına sahibiz.

Mekanın bir kış bahçesi olarak kullanılması amaçlanmış ise, yanlardan cam kapamalar yapılarak tamamen kapalı bir ortam oluşturulabilir. Su blok sistemimiz sayesinde yağmur suyunun kapalı mekana girmesi önlenerek su tahliyesi kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.

Hedefimiz, daha geniş alanlarda daha büyük tenteler tasarlayarak müşterilerimize ferah ortamlar oluşturup, memnuniyetlerini kazanmaktır. Bu bağlamda, hem iç hem dış piyasada tanınan markalaşmış bir firma haline gelmek şirketimizin misyonudur.

Etiketler
tente, çadır, branda,
Valid XHTML 1.0 Transitional