Uzman kadromuz kaliteli ürünlerimizle  1999’dan bu yana tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kalite ilkelerimizden ve Müşteri memnuniyetimizden taviz vermeden çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle % 98’lik müşteri memnuniyetimizle  daima sizlerin yanınızda olduk ve  olmaya devam edeceğiz.

Yine her zaman dediğimiz gibi ‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.’ Bunun göstergesi olarak da en iyi denetleyici olan müşterilerimizin %98’i her zaman referansımız olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Bunun neticesi olarak da müşterilerimizin %90′ ı daha önceki müşterilerimizin referansı ve  bizi önermesi ile gelmektedir. Buda bizleri MARMARA YARKA olarak onurlandırdığı kadar işimizi hakkı ile yaptığımızı gösterdiği için bunun haklı gururunu bizlere tüm MARMARA YARKA ailesi olarak yaşatmaktadır.

 

FARKIMIZ ;

 – Müşteri Memnuniyeti
 – Yüksek Kalite
 – Uygun Fiyat

 – Güven
 – Tecrübeli Kadro.

     Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup, bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve kümes şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor, satışlarımız toplu olmakla birlikte parakende satışlarımızda bulunmaktadır 
     Tamamen tüm üretim kendimize aittir. Yem üretimi ve veterinerlik hizmetleri firmamız bünyesinde olup yine  firmamız tarafından karşılanmakta olduğundan fiyatlarımız piyasa değerinin  altında seyretmektedir. Piyasada bu işi yapanlardan en önemli farkımız biz tacir değiliz ve müşteri aldığı malı değerinin üstünde değil altında bir ücret ödeyerek bizden temin edecektir. Müşterilerimizin beklentilerini tamamen karşılayabilecek kapasitedeyiz.Türkiye çapında her yere ürün teslimatımız vardır.

Yine Ülkemizin her bölge, her il ve her ilçesinde referanslarımız bulunmakta olup, satış sonrasında destek ve yardımlarımız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ:

     Çalışma arkadaşlarımızın  seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş Türkiyemizin  içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak 1999’dan bu güne sürdürmüş olduğumuz sektörümüzde ki lider konumumuzu ve  varlığımızı devam ettirmek vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ:

     Marmara yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.