Firma AramaSektörler

İstek Otomasyon | çorluda makina otomasyonu |tekirdağda makina otomasyonu|istanbulda makina otomasyonu|çorluda gıda makina otomasyonu|tekirdağda gıda
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 17-07-2017
Firma Yetkili : Turgay Çelik
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Kişi
  ncelenme Says : 1676

letiim Bilgileri
Adres : Kazımiye Mh. S. Omurtak Cad. Peksoy Apt.. K:5 Çorlu
ehir : Tekirdağ
Telefon : 0282 673 77 44
Faks : 0282 673 77 44
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

İstek Otomasyon

İstek Otomasyon Anonim Şirketi,

Endüstriyel otomasyon ürünleri ve uygulamaları konusunda lider bir firmadır. İstek Mekatronik, makine üreticisi olan partnerlerine global ağı sayesinde tüm dünyada rahatlıkla destek sağlama imkanını sunmaktadırAyrıca tüm Türkiye genelindeki son kullanıcı olan müşterilerine ürün satışı ve destek, arıza giderimi, anahtar teslim yerinde uygulama hizmetleri sunmaktadır. Algılama ve kontrol teknolojilerindeki tecrübelerimiz sayesinde, müşterilerimizin daha hızlı ve verimli üretim yapmaları sağlanmaktadır.

Firmamız;
Mitsubishi, Omron Otomasyon ürünleri, Setex, 
Eliar, Enmos Boyahane Otomasyon ürünleri, Türkiye Satıcısı ve Uygulamacısı olarak faaliyet göstermektedir. Firmanızda gerçekleşmesini istediğiniz makine revizyonları, özel üretim makinalarınız, veri izleme ve enerji verimliliği projelerinizde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

Özel Tasarım Makine Otomasyonları :
Kendi firmanızda ürettiğiniz özel tasarım makinelerin, otomasyon kısmının projelendirilip, ürün seçimi, pana imalatı, elektriksel montajı, yazılım ve programlanarak teslim edilmesi. TÜBİTAK ve KOSGEB projelerinizde oem çalışma.
Bobin Paketleme Makinesi
 Otomasyonları;
ZANCANER, SAN GRATO bobin paketleme makineleri otomasyonu, sıfırdan pano imalatı, montaj ve yazılım progragramlama, anahtar teslim, modernizasyon projeleri. 
Boya Makinesi Otomasyon Projeleri :
Boyahanenizdeki eski boya makinelerinin modernize edilmesi ve günümüz şartlarına uygun optimum seviyeye getirilerek pano, programatör yenilenmesi ve programlanması. 
Tekstil Makineleri Otomasyon Projeleri :
Kontini Yıkama, ram, kurutma, yaş açma, jbox, laminasyon vb. anahtar teslim modernizasyon projeleri.
Ambalaj ve Dilimleme Makineleri Otomasyon Projeleri :
Laminasyon, supl, dilimleme, baskı makineleri otomasyonları ve modernizasyon projeleri.
Kimyasal Otomasyon Projeleri :
Sistem stok tanklardaki ürünleri sizlerin scada'dan gireceği reçeteye göre ürünleri karışım tanklarına alıp oradan tankerlere yükleme işlemine kadar tam otomatik çalışır, günlük, aylık, yıllık raporlamanızı yaparak iş gücünüzü en az seviyeye indirerek hata payınızı ortadan yok eder ve standart üretimi firmanıza getirir.
Enerji ve Veri İzleme Sistemleri
 :
Atık Su Ekonomizer Otomasyonu, Ram Ekonomizer Otomasyonu (hava-hava / hava-su), hidrafor grupları, kazan otomasyonu, kuyular ve depolar, ana sayaçlar ve yardımcı sayacların okunması,tüm bu sistemlerin tek bir noktadan izlenmesi ve parti başı maliyetine kadar raporlanması.

 
 
çorluda makina otomasyonu , tekirdağda makina otomasyonu , istanbulda makina otomasyonu , çorluda gıda makina otomasyonu , tekirdağda gıda otomasyonu

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler
çorluda makina otomasyonu , tekirdağda makina otomasyonu , istanbulda makina otomasyonu , çorluda gıda makina otomasyonu , tekirdağda gıda otomasyonu,
Valid XHTML 1.0 Transitional