Firma AramaSektörler

Güven Yol Yardım | 0 538 251 32 68 | kayseri pınarbaşı oto çekici , kayseri pınarbaşı oto kurtarma , kayseri pınarbaşı yol yardım
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 25-07-2017
Firma Yetkili : Mehmet Duran
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Kişi
  ncelenme Says : 1769

letiim Bilgileri
Adres : Gümüşgün Mah. Yeni Sanayi 1. Cadde 8 Pınarbaşı 38700
ehir : Kayseri
Telefon : 0 538 251 32 68
Faks : 0 537 466 36 07
Website : http://www.pinarbasiotocekici.com

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Güven Yol Yardım

 

Kayseri Pınarbaşı Oto Çekici ; Sektöre hızlı yükselişi ve yaptığı yeniliklerle büyük katkılar sağlayan firmamız sektöründe en iyisi olmaya yönelik kararlılığını ve hevesini sürdürmektedir. Bu noktada en büyük yardımcımız üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmaktır. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz ulaşım sağlamaktır. 7 gün 24 saat olmak üzere; şehir içi- şehir dışı bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz her hizmette biz varız. 

 

Modern çağın gereksinimlerine ayak uyduran, devamlı hizmetlerini ve araç filosunu geliştiren eğitimli ve işinde profesyonel kadrosu ile itimatınızın eseri olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.Temsil ettiğimiz kurumlar ve müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikası dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleşmektedir.


 

Sektöre hızlı yükselişi ve yaptığı yeniliklerle büyük katkılar sağlayan
Kayseri Pınarbaşı Oto Çekici sektöründe en iyisi olmaya yönelik kararlılığını ve hevesini sürdürmektedir.

Bu noktada en büyük yardımcımız üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmaktır. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz ulaşım sağlamaktır.

7 gün 24 saat olmak üzere; şehir içi- şehir dışı bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz her hizmette biz varız.


Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sayfamızdan mesaj bırakarak ya da teklif alarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kayseri Pınarbaşı Oto Çekici yıllardan beri bugüne kadar kurumlar ya da bireyler için, gereksinim duyulan hizmeti 7 gün 24 saat, yılda 365 gün hizmet verebilmek için çalışıyor.

İleri teknolojisi ve gelişmiş altyapı sistemleriyle desteklediği, uzman personeli ile çağın en önemli değeri olan hizmette kalite ve hızı ön planda tutuyoruz.

 

Çalışanlarının motivasyonuna verdiği önem, Kayseri Pınarbaşı Oto Çekici firmamızın kültürünün önemli bir parçası olan "kalite insanda başlar" sloganıyla sürekliliğini sağladığı hizmet kalitesi, firmamızın uzman kadrosuyla size ulaşıyor.

Çalışanları ve müşterileriyle sürdürdüğü şeffaf çalışma politikası firmamızın dinamik hizmet anlayışıyla bütünleşiyor.


 
 
kayseri pınarbaşı oto çekici , kayseri pınarbaşı oto kurtarma , kayseri pınarbaşı yol yardım , pınarbaşı oto çekici , pınarbaşı oto kurtarma , pınarbaşı yol yardım , kayseri pınarbaşı oto elektrik

Etiketler
kayseri pınarbaşı oto çekici , kayseri pınarbaşı oto kurtarma , kayseri pınarbaşı yol yardım , pınarbaşı oto çekici , pınarbaşı oto kurtarma , pınarbaşı yol yardım , kayseri pınarbaşı oto elektrik,
Valid XHTML 1.0 Transitional