Firma AramaSektörler

Has-Met Halı Yıkama| mezitlide stor perde yıkama | mezitlide halı yıkama şirketleri | mezitlide halı yıkama fabrikası | mezitlide halı yıkamacılar
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 25-07-2017
Firma Yetkili : Mehmet Nuri Küçükoğlu
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 1772

letiim Bilgileri
Adres : Deniz Mahallesi 49268 Sokak No13/a Zerfin Apartmanı Mezitli/Mersin
ehir : Mersin
Telefon : 0555 228 57 75
Faks :
Website : 0555 228 57 75

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Has-Met Halı Yıkama

   Has-Met Halı Yıkama firmamız halı temizliği işlemlerini teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak gerçekleştirmektedir.


   Yıkanmasını istediğiniz halılarınız evinizden veya işyerinizden aracımız ile personelimiz tarafından teslim alınır ve fabrikamızda en iyi şekilde yıkanıp tertemiz bir şekilde kapınıza kadar iade edilir.


    Halı yıkama bilgi birikimi, deneyim ve titiz işçilik anlayışı gerektirmektedir. Mersinde halı yıkama firmaları arasında yıllara dayalı deneyimi bulunan personelimiz, tüm halı yıkama işlemlerini memnun olacağınız en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.


    Halı yıkama uygulamalarımız, sektördeki tüm yenilikler takip edilip uygulanmak suretiyle en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.  

Kullanılan tüm temizlik malzemeleri ve ilgili bakım ürünleri kaliteli markalardan tercih edilmekte ve böylece temizleme ve yıkama işlemlerinde her zaman en iyi sonuç elde edilmektedir.

 

     Halılarınızın temizliğinde Has-Met Halı Yıkama firması olarak bizleri tercih eden mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten memnun oluruz.

 

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Yılların bize vermiş olduğu deneyim sayesinde memnun ettiğimiz binlerce müşteri.
 

 

 

Perde Yıkama

Temiz olmasını istediğiniz perdeleri ilk gün ki gibi olduktan hemen sonra size teslim ediyoruz.
 

İpek Halı Yıkama

İpek halıların yıkanma işinde uzman olan fabrikamızın personeli sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 
 

Stor Perde Yıkama

Stor perde çok fazla tercih edilen bir perde çeşididir. Bu perdelerin temizlenmesi çok zor olan ve özen isteyen bir uygulamadır.

 

El Dokuma Halı Yıkama

Bu halılar diğer türdeki halılara göre görsel açıdan zengindir aynı zamanda çok daha değerlidir ve daha fazla emek isterler.
 
 

Koltuk Yıkama

Koltuklarınız makinalarımızla tozlarından arındırılır. Yıkama şampuanı seçilir ve yıkama işlemi başlar.
 
 
mersinde halı yıkama fabrikası , mersinde halı yıkama firması, mersin genelinde halı yıkama firması , mersin genelinde halı yıkama fabrikası , mersindeki halı yıkamacılar , mersindeki halı yıkama firmaları, mersinde halı ve koltuk yıkama firması , mersindeki halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası , mersin genelinde halı yıkama ve koltuk yıkama firması ,mezitlide stor perde yıkama | mezitlide halı yıkama şirketleri | mezitlide halı yıkama fabrikası | mezitlide halı yıkamacılar
Etiketler
mersinde halı yıkama fabrikası , mersinde halı yıkama firması, mersin genelinde halı yıkama firması , mersin genelinde halı yıkama fabrikası , mersindeki halı yıkamacılar , mersindeki halı yıkama firmaları, mersinde halı ve koltuk yıkama firması , mersindeki halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası , mersin genelinde halı yıkama ve koltuk yıkama firması , , mezitlide stor perde yıkama , mezitlide halı yıkama şirketleri , mezitlide halı yıkama fabrikası , mezitlide halı yıkamacılar,
Valid XHTML 1.0 Transitional