Firma AramaSektörler

Savaş Teknik Ve Soğutma Sistemleri|
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 28-07-2017
Firma Yetkili : Önder Savaş
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 1325

letiim Bilgileri
Adres : Yenigün Mahallesi Yenigün Caddesi No/98 ADAPAZARI
ehir : Sakarya
Telefon : 0530 466 31 55
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 Firmamız, SAVAŞ TEKNİK VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ  olarak müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi SAVAŞ TEKNİK VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ olarak diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

 

 İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran SAVAŞ TEKNİK VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ ile çalışma ayrıcalığını sizlerin de yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Etiketler
sakarya adapazarında beyaz eşya tamiri , sakarya adapazarında beyaz eşya onarımı , sakarya adapazarında klima temizleme , sakarya adapazarında klima bakımı , sakarya adapazarında klima montajı , sakarya adapazarında kombi servisi , sakarya adapazarında kombi bakımı , sakaryada beyaz eşya tamircileri , sakaryadaki beyaz eşya tamircileri , sakarya genelinde beyaz eşya tamircileri , adapazarında beyaz eşya bakımı, adapazarında beyaz eşya tamiri, adapazarı genelinde beyaz eşya bakımı , sakaryada kombi tamir bakım hizmeti yapanlar , sakaryadaki kombi bakımı firmaları , sakarya genelindeki kombi bakım firmaları, adapazarında kombi tamir bakım hizmeti yapanlar, adapazarındaki kombi bakım firmaları, adapazarı genelinde kombi bakım firmaları, adapazarında klima tamir bakım hizmeti yapanlar, adapazarındaki klima bakım firmaları, adapazarı genelinde klima bakım firmaları, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional