Firma AramaSektörler

ESEN HAFRİYAT NAKLİYE| Bolu Hafriyat
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 18-08-2017
Firma Yetkili : FETTAH ESEN
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 2219

letiim Bilgileri
Adres : TABAKLAR MAH. GÖVEM SOK. NO:2
ehir : Bolu
Telefon : 0543 373 14 51
Faks :
Website : http://www.isdunyasi.org

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

ESEN HAFRİYAT NAKLİYE

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Etiketler
bolu da hafriyatçılar, bolu da hafriyat kum çakıl taşıma, bolu da hafriyat firmaları, bolu da hafriyat sektörleri, bolu da hafriyat firmaları tel no, bolu da hafriyat kazı işleri, bolu da hafriyat yıkım işleri, bolu da hafriyat bina yıkımı işleri, bolu hafriyatçılar, bolu hafriyat kum çakıl taşıma, bolu hafriyat firmaları, bolu hafriyat sektörleri, bolu hafriyat firmaları tel no, bolu hafriyat kazı işleri, bolu hafriyat yıkım işleri, bolu hafriyat bina yıkımı işleri, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional