Firma AramaSektörler

Başkent Temizlik| Şanlıurfa Temizlik
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 18-08-2017
Firma Yetkili : Ahmet EKİNCİ - Ali EKİNCİ
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 1667

letiim Bilgileri
Adres : Karaköprü Narlıkuyu Mah., 1147. Sokak Kayısı Apartman Altı A1 Karaköprü
ehir : Şanlıurfa
Telefon : 0414 347 2355
Faks : 0535 571 09 61
Website : http://www.reklaminizbizden.com/baskent-temizlik-sanliurfa-temizlik-sirketleri.html

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

BAŞKENT TEMİZLİK

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Etiketler
su deposu temizliği şanlıurfa, şanlıurfada ofis temizliği, şanlıurfada gündelikçi bayan temini, şanlıurfada su deposu dezenfektesi, şanlıurfada temizlik şirketleri fiyatları, şanlıurfada su kulesi temizliği, şanlıurfada bina temizliği, profesyonel ev temizliği şanlıurfa, şanlıurfada temizlik firmaları, şanlıurfada ev temizliği, şanlıurfada temizlik şirketleri, şanlıurfada su deposu temizliği, şanlıurfada gündelik ev temizliği, ev temizliği fiyatları şanlıurfa, su deposu dezenfektesi şanlıurfa, şanlıurfada iş yeri temizliği, içme suyu deposu temizliği şanlıurfa, gündelikçi bayan temini şanlıurfa, temizlik firmaları şanlıurfa, bina temizliği diyarbakır şanlıurfa,
Valid XHTML 1.0 Transitional