Firma AramaSektörler

Potu Rent a Car | Konyada Oto Kiralama | Ereğlide Oto Kiralama
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 13-09-2017
Firma Yetkili : ZAFER POTU
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 2080

letiim Bilgileri
Adres : HOTELKÖŞK KARŞISI FİNANSBANK ÜSTÜ AYGIN İŞHANI
ehir : Konya
Telefon : 0532 066 47 51
Faks : 0532 066 47 51
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Potu Rent a Car 

Potu rent a car ve Oto Kiralama , 2010 yılından günümüze konya ereğli  ve Konya’nın tüm ilçelerine geniş ve genç araç filosu ile  müşterilerine hizmet vermektedir.
            Hizmet sunduğu süre içerisinde birçok  büyük marka, dernekler, vakıflar ve kamu kurumlarıyla çalışarak deneyim ve hizmet standartlarını devamlı yükseltmiştir.

            Deneyimlerini , güvenli ve hızlı bir hizmetle birleştiren potu rent a car ve Oto Kiralama , yurtdışından Türkiye’ye gelen müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yurtiçinde de güvenle ve huzurla yolculuk yapmak isteyen müşterilerine de sunmaktadır. Potu Oto Kiralama , 6 yıldır tüm araç kiralama hizmetlerini “önce müşteri memnuniyeti” anlayışıyla sunmaktadır.

            Müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde aradıkları hizmeti en kısa sürede ve en etkili şekilde sunmayı görev edinmiştir. Potu Oto Kiralama  müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Ayrıca araçların hijyenik temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

Potu Oto Kiralama  sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Potu Oto Kiralama nın  tercih edilmesini sağlamaktadır.
Etiketler
ereğlide araç kiralama firmaları, ereğlide uygun ücretli araç kiralama, ereğlide haftalık araç kiralama, ereğlide günlük araç kiralama, ereğlide aylık araç kiralama, ereğlide vip araç kiralama, ereğlide uygun ücretli araç kiralama, ereğlide havaalanına araç tahsisi, ereğlide havalimanına araç tahsisi, ereğlide havaalanı transferiyapanlar, ereğlide havaalanı transferi, ereğlide havalimanı transfer hizmetleri, ereğlide 7/24 havaaalanı transferi, Konya, Eregli, POTU RENT A CAROto Kiralama Firması, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional