Firma AramaSektörler

TEKMAN METAL
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 29-07-2018
Firma Yetkili : İsmail Tekman
Firma Sektörü :
Çalan Says : 51 - 100 Kişi
  ncelenme Says : 1132

letiim Bilgileri
Adres : Samsun-Çorum Yolu 2.Km Bahçecik Köyü Mevkii Merzifon/Amasya
ehir : Amasya
Telefon : 0358 513 23 13
Faks : 0358 514 47 31
Website : www.tekmanmetal.com.tr

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 Ticari hayatımız Nihat Tekman tarafından büyük yoksunluklara rağmen kurulan, mahalle arasındaki 25 m²'lik bir dükkânda başlamıştır.

 1978 yılında hurda metal alım-satımı ile başlayan ticari faaliyetlerimiz her geçen yıl katlanarak artmıştır. İşletmemiz, dönemin tüm zorluklarına ve bölgenin bütün imkansızlıklarına rağmen, 1980 yılında, hurda metal ticaretine ek olarak; sac, boru-profil ve diğer sanayi demirlerinin ticaretini yapmak üzere, sanayi sitesindeki 2000 m²'lik kapalı alana taşınmıştır. Her geçen yıl katlanarak artan satış hacmiyle işletmemiz, zamanla bölge ekonomisine yön veren işletmelerden biri haline gelmiş, sanayi kuruluşlarına sunduğu geniş ölçekli hizmetlerle adeta bölge ekonomisinin lokomotifi olan bir firmaya dönüşmüştür.

 2012 yılında 8000 m²'lik kapalı alanı daha bünyesine katan firmamız; giyotin makaslar, abkant presler, CNC plazma sac kesim makineleri, CNC lazer sac kesim makineleri, silindirik sac büküm makineleri, boru-profil büküm makineleri ve panç kesim makineleri gibi metal işleme makinelerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Yine aynı yıl firmamız; oksijen, karbondioksit ve azot başta olmak üzere çeşitli sınai gazların ticaretini de yapmaya başlamıştır.

 Bugün, 20000 m²'lik kapalı, 80000 m²'lik açık alanda faaliyetlerini sürdüren firmamız bölge sınırlarını aşmış, kendi bünyesinde bulundurduğu araç ve ekipman filosuyla tüm Türkiye'ye hizmet götüren bir firma haline gelmiştir. Bugün, Tekman Metal olarak 40. yılımızı kutluyor, Türkiye için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.

Etiketler
hurda, metal, geri dönüşüm, bakır, alüminyum, sac, boru, profil, somun, cıvata, lazer, plazma, torna, kaynaklı imalat, fason imalat, el aleti, nakliyat, genişletilmiş metal, azot, argon, oksijen, tüp, hadde, desenli sac, kaynak makinesi, çelik hasır, iskele kalası, abkant büküm, giyotin kesim,
Valid XHTML 1.0 Transitional