Firma AramaSektörler

Bahçeşehir Herbalife
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 30-08-2019
Firma Yetkili : ŞAFAK TANOĞLU
Firma Sektörü :
Çalan Says : >100 Kişiden fazla
  ncelenme Says : 930

letiim Bilgileri
Adres : KOZA MAHALLESİ AKKOZA EVLERİ ÇİĞDEM BLOKLARI H-2 D:5
ehir : İstanbul
Telefon : 05321002754
Faks :
Website : http://www.herbaldeposu.com

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda
SİZE SUNDUĞUMUZ ÜCRETSİZ KOÇLUK NEDİR?
 
Kilo vermek, kilo almak ve sporcu beslenmesi hakkında danışanlarımıza profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. 

Özel Tanıta cihazlarımızla sizin ölçümlerinizi yaparak vücut yağ oranı, kas oranı, su oranı, metabolik yaşımızı ve iç yağlanmalarımızı kontrol ederek size özel oluşturduğumuz program doğrultusunda sizin ideal kilonuza gelmenizi sağlıyoruz. Bu süreç içinde sizi her gün whatsapp üzerinden takip ederek programın en iyi şekilde devam etmesini sağlayacağız ve 10 günde bir ofisimizde özel cihazlarımız ile ölçüm yaparak değişimi kontrol ederek mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacağız.

Yeni bir beden için hazır mısınız?  
 
FİRMAMIZ;

1980 yılında ABD’de Mark Hughes tarafından kurulan Herbalife, dünyanın en büyük global doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife, bilimsel olarak tasarlanmış, öğün yerine geçen shake’leri, atıştırmalıkları, takviye edici gıdaları, sporcu beslenme ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinin satışını, dünya çapında 90’dan fazla ülkede, çok geniş bir bağımsız üye ağı aracılığı ile gerçekleştirmektedir.
Etiketler
herbalife, herbalifebahçeşehir, herbalifeakbatı, herbalifeesenyurt, kiloverme, zayıflama, herbalifeavcılar, herbalifebeyikdüzü, bahcesehirherbalife, akbatıherbalife, esenyurtherbalife, beylikdüzüherbalife,
Valid XHTML 1.0 Transitional