Firma AramaSektörler

Herbalife Bahçeşehir Akbatı
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 16-09-2019
Firma Yetkili : Serkan Tanoğlu
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Kişi ve altı
  ncelenme Says : 922

letiim Bilgileri
Adres : Koza Mah. Akkoza Çiğdem Blokları H2 Blok Daire:5 Esenyurt istanbul
ehir : İstanbul
Telefon : 05467645198
Faks :
Website : https://www.hepsiherbal.com/

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Kilo Verme Programları

Kilo Alma Programları

Kilo Koruma Programları

Sağlıklı Beslenme Programları

Fit - Club Programları

Detaylı Bilgi : 05467645198 Herbalife Bağımsız Üyesi Serkan Tanoğlu

İnstagram: @herbal_akbatı Web: www.hepsiherbal.com

Sağlıklı bir yaşam sürmek her insanın hayalidir. İnsanlar dünyadaki yaşamını en verimli şekilde değerlendirmek için çabalamaktadır. Ancak günümüz koşullarında iş yoğunluğundan dolayı spor yapmaya ve dengeli, düzenli beslenmeye ayıracak vakti bulamamaktayız. Dışarıda satılan fast food ürünleri ile öğünleri geçiştirmekte ve sağlıksız beslenmekteyiz. Bunun sonucunda da aşırı kilo problemleri, hastalıklar gibi sorunlarla karşılaşmaktayız. Dengeli ve düzenli bir beslenme planı oluşturabilmek için Herbalife Akbatı Sağlıklı Beslenme Ofisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Herbalife Akbatı Sağlıklı Beslenme Ofisi İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yer alan şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden buyana vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde tercih edilen ve hizmet alınan bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Bu gelinen değerli konumun korunması ve daha da yukarılara taşınması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile hizmet vermekte İstanbul danışmanlık sektöründe ilkler içerisinde yer alma hedefindeyiz.

Kurumumuzda kullandığımız ürünlerimiz en kaliteli markalardan olan Herbalife beslenme ürünleridir. Herbalife Türkiye’de 1998 yılından beri hizmet vermekte olup kendisini kanıtlamış olan bir markadır. Bizde sizlere kaliteli ve güvenilirliğini kanıtlamış olan bu marka ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz ile bireysel olarak ilgilenmekte ve sorununu kişisel değerlendirip en doğru beslenme düzenini oluşturmaya çalışmaktayız. Ve bu hizmeti sizlere sağlarken alanında profesyonel eğitim almış çalışanlarımız ile hizmeti vermekteyiz.

Eğer sizlerin de sağlıklı beslenme sorununuz var ise profesyonel destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler
Herbalife, Danışmanlık esenyurt sağlıklı kilo verme esenyurt sağlıklı kilo alma esenyurt herbalife ürün danışmanı esenyurt herbalife beslenme danışmanı istanbul esenyurt herbalife yaşam koçu istanbul esenyurt herbalife beslenme kulubü istanbul esenyurt aktif yaşam ,
Valid XHTML 1.0 Transitional