Firma AramaSektörler

Seher Hanım Temizlik
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 25-09-2019
Firma Yetkili : Mehmet Ali Bey
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 1206

letiim Bilgileri
Adres : Peyas Mahallesi Mezopotamya 356. Sokak No:2 Kayapınar/Diyarbakır
ehir : Diyarbakır
Telefon : 0545 512 02 54
Faks :
Website : http://www.seherhanimtemizlik.com/

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Seher Hanım Temizlik

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.

Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Etiketler
diyarbakır da temizlik ürünleri satışı yapanlar, diyarbakır da temizlik ürünleri satanlar, diyarbakır da toptan temizlik ürünleri satanlar, diyarbakır da perakende temizlik ürünleri satanlar, diyarbakır da temizlik malzemeleri satışı yapanlar, diyarbakır da toptan temizlik malzemeleri satanlar, diyarbakır da perakende temizlik malzemeleri satanlar, , diyarbakır da kağıt dispanseri satışı yapanlar, diyarbakır da kağıt dispanseri satanlar, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional