Firma AramaSektörler

Cağ-Et Erzurum Cağ Kebabı
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 06-12-2019
Firma Yetkili : Kürşad Seylan
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 908

letiim Bilgileri
Adres : Avrupa Cad Pınartepe Mah No 87 Büyükçekmece, İstanbul
ehir : İstanbul
Telefon : 05302921631
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 

İstanbul Et Restaurant

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren Cağ-Et Erzurum Cağ Kebabı olarak bizler lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri bir arada bulabileceğiniz ferah alanlarda sizlere keyifli vakitler geçirme olanağı sunuyoruz. Hem Türk hem de Dünya mutfağından esinlenilmiş olan farklı lezzetleri bir arada bulabileceğiniz menülerimizle uzun yıllardan beri faaliyet gösterdiğimiz Ordu’da benzersiz bir restoran olarak sizlere ulaşıyoruz. Bu sayede İstanbul cağ kebabı sektörünün önde gelen firmalarından biri olan bizler tüm ürünlerimizin alımında ve hazırlanmasında göstermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığını alıyoruz.

 

Restaurant İletişim

İstanbul Et yemeklerini yemek için herhangi bir restorana gitmek yerine et lokantasına gitmeyi tercih eden zevk sahibi ve damak tadına düşkün siz müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek bir çalışmayı ortaya koyabiliyoruz.İstanbul Et Lokantası Menü çeşitliliğimiz sayesinde farklı et yemeklerini yemek isteyenlerin bir arada ferah salonlarımızda vakit geçirmesini sağlarken kaliteden taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Her zaman aynı gün hazırlanan yiyeceklerle en taze ve doğal lezzetleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Etiketler
İstanbul da Et Lokanta firması, İstanbul da kebab fiyatları, istanbul da cağ kebabı fiyatları, istanbul et döner fiyatları, istanbul da kuzu çevirme fiyatları, büyükçekmece et lokanta firması, büyükçekmece kebab fiyatları, büyükçekmece et döner fiyatları, büyükçekmece kuzu çevirme fiyatları, büyükçekmece cağ kebabı fiyatları ,
Valid XHTML 1.0 Transitional