Firma AramaSektörler

Akcan İstiridye Mantarı
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 06-12-2019
Firma Yetkili : Adem Akkaya
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Ki?i ve alty
  ncelenme Says : 851

letiim Bilgileri
Adres : Kemalpaşa Mah. Mezarlik Cad. No 44 Tekirdağ Saray Saray, Tekirdağ
ehir : Tekirdağ
Telefon : 0545 683 11 54
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Tekirdağ İstiridye Mantarı

istiridye mantarının üretimine başlamak için ilk temellerimizi atmış olduk. Bunun yanı sıra söz konusu istiridye mantarı üretiminde doğru ve sağlıklı adımlar atmak düşüncesi ile piyasa araştırması ve kompost yapımı çalışmalarına ağırlık verdik. Bu araştırma ve çalışmalar neticesinde sonunda elde ettiğimiz deneyim ile birlikte piyasa araştırmalarımız sonucunda karşılaştığımız talep fazlalığına karşı arz yetersizliği bizi cesaretlendirmesi sebebi ile adım attığımız bu sektöre daha fazla yönelmemiz gerektiğine karar verdik.

İstiridye Mantarı 

Üretmiş olduğumuz mantarda doğadakine en yakın lezzeti yakalamak için özenle seçilmiş buğday samanı, işlem görmemiş kayın talaşı ile harmanlayarak orjinaline en yakın ham madde içeriğini hazırlıyoruz. Daha sonra son teknoloji makina ve ekipman alt yapısıyla en sağlıklı yöntem olan "buharda pastörize" sistemiyle ham maddeyi ekime hazır hale getiriyoruz. Bu süreç esnasında hiçbir şekilde "kimyasal madde ve işlem uygulamıyoruz". Son teknoloji sistemler ile donattığımız odalarımızda mantarın büyümesi için gerekli olan havayı hepafiltre ve evoporatif uygulamalı havalandırma sistemi kullanıyoruz. Kullandığımız şebeke suyunu tekrar filtreleyerek mantarı üretmek için gerekli olan nemi; suyu pulvarize ederek en uygun şartlarda üretim odasınaa veriyoruz.

Böylece mantarlarımızı, doğadakine hem görsel açıdan hem de şekil ve yapı itibari ile en yakın, orjinal biçimde üretiyoruz. Hiçbir dış etken madde kullanmadan tat, aroma ve lezzet açısından en uygun mantarı üreterek sofralarınıza ulaştırıyoruz.

Etiketler
Tekirdağ da istiridye mantarı firmaları, tekirdağ da istiridye mantarı fiyatları, tekirdağ da istiridye mantarı üretim firmaları, tekirdağ da istiridye mantarı satış firmaları, tekirdağ da mantar üretim tesisleri, saray istiridye mantarı firmaları, saray istiridye mantarı fiyatları, saray istiridye mantarı üretim firmaları, saray istiridye mantar satış firmaları, saray istiridye mantar üretim tesisleri,
Valid XHTML 1.0 Transitional