Firma AramaSektörler

Nil Yapı
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 11-12-2019
Firma Yetkili : ÖMER ATALAY
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Ki?i ve alty
  ncelenme Says : 828

letiim Bilgileri
Adres : 3 Nolu Erdoğdu Mahallesi Soğuksu Caddesi Cobanyildizi Sokak No 14 Gozde Sitesi C Blok Alti Ortahisar Trabzon
ehir : Trabzon
Telefon : 05464771538
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Trabzon Çatı Sistemleri

NİL YAPI olarak, konumuz olan çatıyı, bir bütün olarak algılıyor, çatıyı örten tüm ana ve detay parçaları arasında optimum uyumun sağlanması gereğine inanıyoruz. Ancak bütünleşik bir sistem sayesinde çatının optimum fonksiyonelliğe ulaşabileceğini savunuyoruz.

trabzon çatı firması Bu yüzden kiremit ve detay parçaları bizim için sürekli bir araştırma-geliştirme konusu haline gelmektedir. trabzon  çatı izolasyon fiyatları Model tasarımlarında su sızdırmazlık,  modüler kilitlenme sistemi, sağlamlık, montajda hız gibi fonksiyonel özelliklerin yanı sıra estetiğin geliştirilmesi ile farklı görsel boyutlara ulaşmanın da gerekli olduğunu biliyoruz. 

 

Çatı Sistemleri Fiyat

trabzon oluk Fiyatları İşinde uzman çatı ustası ekibimizle her türlü çatı sistemi yapımı, çatı kaplama, çatı yalıtımı, çatı su izolasyonu ve çatı tamiri hizmetleri vermektedir. söğütlü çatı sistemleri En uygun fiyata en kaliteli işçilik ve en ekonomik fiyat politikası ile daima müşteri odaklı çalışmaya devam edeceğiz.

Etiketler
trabzon da yapı firmaları, trabzon da çatı izolasyon firmaları , trabzon da oluk imalat firması, trabzon da çatı tamir firmaları , trabzon da çatı mantolama firmaları, söğütlü yapı firmaları, söğütlü çatı izolasyon firmaları, söğütlü oluk imalat firması, söğütlü çatı tamir firmaları, söğütlü çatı mantolama firmaları,
Valid XHTML 1.0 Transitional