Firma AramaSektörler

S.S 188 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 13-12-2019
Firma Yetkili : Mehmet Aytamur
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Ki?i ve alty
  ncelenme Says : 792

letiim Bilgileri
Adres : Haciabdi mahallesi 23 nisan bulvarı no.4/b Milas/Muğla
ehir : Muğla
Telefon : 0533 495 15 40
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Muğla Nakliyat    

S.S 188 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ; en eski yıllardan beri evden eve nakliyat firmasıdır. Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle Muğla şehirlerarası taşımacılık ismi ile  siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
 

Milas Taşımacılık Firması

Muğla Güvenilir  Nakliyat  yılların tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Milas Nakliyat Firması, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında Milas Şehirler Arası Taşıma Firması ismi ile yer almaktayız. Sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Etiketler
S.S 188 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ, muğla da taşımacılık şirketleri, muğla da kooperatif firması, muğla da yük taşıma firması, muğla da şehirlerarası taşımacılık firması, milas taşımacılık şirketleri, milas kooperatif firması, milas yük taşıma firması, milas şehirlerarası taşımacılık firması, milas nakliye firması,
Valid XHTML 1.0 Transitional